fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Верховна Рада підтримала законопроєкт про ринок деревини у першому читанні

18/ 11/ 2021
  Сьогодні, 18 листопада, Верховна Рада ухвалила у першому читанні галузевий законопроєкт «Про ринок деревини» №4197-д. Бізнес радий прогресу у даному напрямку та вітає це рішення, оскільки галузь вже давно потребує комплексного законопроєкту, який би запровадив ефективні механізми регулювання ринку деревини. Водночас, нагадуємо, що експерти Європейської Бізнес Асоціації мають концептуальні зауваження до поточного тексту документу та очікують на його доопрацювання з урахуванням коментарів від бізнесу при підготовці до другого читання. Бізнес наголошує, що прийняття законопроєкту у поточній редакції не призведе до очікуваних позитивних змін, натомість напрацювання та прийняття оновленої редакції з коментарями від бізнесу – стане великим кроком вперед. Асоціація дякує народним депутатам за роботу у цьому напрямку та сподівається, що у процесі подальшого доопрацювання законопроєкту зауваження від професійної спільноти будуть враховані!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Сьогодні, 18 листопада, Верховна Рада ухвалила у першому читанні галузевий законопроєкт «Про ринок деревини» №4197-д.

Бізнес радий прогресу у даному напрямку та вітає це рішення, оскільки галузь вже давно потребує комплексного законопроєкту, який би запровадив ефективні механізми регулювання ринку деревини. Водночас, нагадуємо, що експерти Європейської Бізнес Асоціації мають концептуальні зауваження до поточного тексту документу та очікують на його доопрацювання з урахуванням коментарів від бізнесу при підготовці до другого читання. Бізнес наголошує, що прийняття законопроєкту у поточній редакції не призведе до очікуваних позитивних змін, натомість напрацювання та прийняття оновленої редакції з коментарями від бізнесу – стане великим кроком вперед.

Асоціація дякує народним депутатам за роботу у цьому напрямку та сподівається, що у процесі подальшого доопрацювання законопроєкту зауваження від професійної спільноти будуть враховані!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: