fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вересень зі SkyUp: продовжуємо відкривати Європу і вкотре відстояли своє #праволітати

13/ 10/ 2021
  Розпочався оксамитовий сезон, і ми поки не збираємося збавляти набраних влітку темпів перевезень. Карту польотів також продовжуємо розширювати. Детальніше — у нашому щомісячному дайджесті новин.  Вересень у цифрах У вересні ми виконали 2 082 рейси*. Цими рейсами здійснили перельоти 334 829 пасажирів*. Розширюємо європейську карту польотів У вересні ми відновили рейси Київ — Прага та відкрили новий для наших пасажирів напрямок Київ — Лодзь. Провести кілька останніх теплих днів в обіймах осіннього європейського міста — це можливість насолодитися довгими прогулянками затишними вуличками, побувати у нових цікавих місцях, сфотографуватися біля архітектурних пам’яток і запастися враженнями на кілька місяців вперед. Відновлюємо улюблені та продовжуємо літати за новими напрямками для подорожей Ми анонсували старт у жовтні рейсів до іспанської столиці за маршрутом Київ — Мадрид та у грудні — до гірськолижних Словаччини і Болгарії за маршрутами Київ — Попрад і Київ — Софія. Також у вересні ми практично завершили масштабну літню польотну програму до Саудівської Аравії, ставши першою в історії України авіакомпанією, що запустила прямі регулярні рейси до цієї країни. У жовтні ще літаємо за маршрутом Львів — Даммам.  Саудівська Аравія разом з іншими країнами Перської затоки є одним із пріоритетних векторів для розвитку вїзного туризму в Україну, тож на травень-червень 2022 року вже доступні квитки за маршрутами: Київ — Даммам, Київ — Джидда, Київ — Ер-Ріяд та Львів — Даммам.   Виграли справу щодо рейсів Київ — Стамбул Згідно з ухваленим у вересні Верховним судом рішенням, рейси за маршрутом Київ — Стамбул залишаються за авіакомпанією. Наразі SkyUp має три частоти на маршруті Київ — Стамбул — Київ та використовує їх повністю: рейси виконуються щопонеділка, щосереди й щоп’ятниці. SkyUp Airlines пропонує не тільки квитки до Стамбула, але й сітібрейки — актуальний формат відпочинку, коли готель і квитки можна забронювати в один клік на сайті авіакомпанії. Така ж послуга доступна пасажирам, які прямують до Стамбула зі Львова, Одеси чи Харкова. *Відповідно до даних внутрішньої статистики авіакомпанії SkyUp

Розпочався оксамитовий сезон, і ми поки не збираємося збавляти набраних влітку темпів перевезень. Карту польотів також продовжуємо розширювати. Детальніше — у нашому щомісячному дайджесті новин. 

Вересень у цифрах

У вересні ми виконали 2 082 рейси*. Цими рейсами здійснили перельоти 334 829 пасажирів*.

Розширюємо європейську карту польотів

У вересні ми відновили рейси Київ — Прага та відкрили новий для наших пасажирів напрямок Київ — Лодзь. Провести кілька останніх теплих днів в обіймах осіннього європейського міста — це можливість насолодитися довгими прогулянками затишними вуличками, побувати у нових цікавих місцях, сфотографуватися біля архітектурних пам’яток і запастися враженнями на кілька місяців вперед.

Відновлюємо улюблені та продовжуємо літати за новими напрямками для подорожей

Ми анонсували старт у жовтні рейсів до іспанської столиці за маршрутом Київ — Мадрид та у грудні — до гірськолижних Словаччини і Болгарії за маршрутами Київ — Попрад і Київ — Софія.

Також у вересні ми практично завершили масштабну літню польотну програму до Саудівської Аравії, ставши першою в історії України авіакомпанією, що запустила прямі регулярні рейси до цієї країни. У жовтні ще літаємо за маршрутом Львів — Даммам

Саудівська Аравія разом з іншими країнами Перської затоки є одним із пріоритетних векторів для розвитку в’їзного туризму в Україну, тож на травень-червень 2022 року вже доступні квитки за маршрутами: Київ — Даммам, Київ — Джидда, Київ — Ер-Ріяд та Львів — Даммам.  

Виграли справу щодо рейсів Київ — Стамбул

Згідно з ухваленим у вересні Верховним судом рішенням, рейси за маршрутом Київ — Стамбул залишаються за авіакомпанією. Наразі SkyUp має три частоти на маршруті Київ — Стамбул — Київ та використовує їх повністю: рейси виконуються щопонеділка, щосереди й щоп’ятниці. SkyUp Airlines пропонує не тільки квитки до Стамбула, але й сітібрейки — актуальний формат відпочинку, коли готель і квитки можна забронювати в один клік на сайті авіакомпанії. Така ж послуга доступна пасажирам, які прямують до Стамбула зі Львова, Одеси чи Харкова.

*Відповідно до даних внутрішньої статистики авіакомпанії SkyUp

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: