fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Велич і чарівність Мадриду: SkyUp анонсує польоти до столиці Іспанії

13/ 09/ 2021
  Історичні локації та бурхливе сучасне життя іспанської столиці тепер доступні українським мандрівникам — з 18 жовтня 2021 р. SkyUp Airlines відкриває рейси Київ — Мадрид — Київ. Відправитись у подорож можна буде двічі на тиждень: щопонеділка й щоп’ятниці. Вильоти з Києва заплановані вранці, що дозволить уже в перший день поїздки насолоджуватись прогулянками Мадридом. Новий напрямок стартує зі спеціальними цінами* на квитки: Київ — Мадрид від 534 грн** Мадрид — Київ від 828 грн** Квитки за стандартною ціною вже також доступні на сайті skyup.aero: Київ — Мадрид від 2108 грн** Мадрид — Київ від 2402 грн** Мадрид — не тільки столиця країни, але й її культурний центр із безліччю історичних місць, а також музеїв, де зберігаються світові шедеври мистецтва. Крім того, поїздка до Мадрида може стати частиною великої іспанської подорожі разом зі SkyUp, адже в розкладі авіакомпанії також доступні рейси до Барселони, Алікантей Тенеріфе. Тож можна спланувати відпустку таким чином, щоб полетіти, наприклад, до Барселони, а повернутись в Україну вже зі столиці. Правила в’їзду в Іспанію Станом на 13 вересня 2021 р. громадяни України можуть подорожувати до Іспанії без необхідності надання довідок про вакцинацію або негативних результатів тестування на наявність Covid-19. Головна умова в’їзду — завчасне заповнення електронної анкети: https://www.spth.gob.es/. Для уникнення непорозумінь радимо перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp. _____________ * Кількість квитків за спеціальною пропозицією обмежена. Акція діє на всі рейси за виключенням наступних дат: 25.10, 24.12 — 03.01, 14.02 і 07.03 для напрямку Київ — Мадрид, а також 01.11, 03.01 — 10.01, 14.02 та 11.03 для рейсів Мадрид — Київ. **Ціна актуальна на момент публікації.

Історичні локації та бурхливе сучасне життя іспанської столиці тепер доступні українським мандрівникам — з 18 жовтня 2021 р. SkyUp Airlines відкриває рейси Київ — Мадрид — Київ. Відправитись у подорож можна буде двічі на тиждень: щопонеділка й щоп’ятниці. Вильоти з Києва заплановані вранці, що дозволить уже в перший день поїздки насолоджуватись прогулянками Мадридом.

Новий напрямок стартує зі спеціальними цінами* на квитки:

  • Київ — Мадрид від 534 грн**
  • Мадрид — Київ від 828 грн**

Квитки за стандартною ціною вже також доступні на сайті skyup.aero:

  • Київ — Мадрид від 2108 грн**
  • Мадрид — Київ від 2402 грн**

Мадрид — не тільки столиця країни, але й її культурний центр із безліччю історичних місць, а також музеїв, де зберігаються світові шедеври мистецтва. Крім того, поїздка до Мадрида може стати частиною великої іспанської подорожі разом зі SkyUp, адже в розкладі авіакомпанії також доступні рейси до Барселони, Алікантей Тенеріфе. Тож можна спланувати відпустку таким чином, щоб полетіти, наприклад, до Барселони, а повернутись в Україну вже зі столиці.

Правила в’їзду в Іспанію

Станом на 13 вересня 2021 р. громадяни України можуть подорожувати до Іспанії без необхідності надання довідок про вакцинацію або негативних результатів тестування на наявність Covid-19. Головна умова в’їзду — завчасне заповнення електронної анкети: https://www.spth.gob.es/.

Для уникнення непорозумінь радимо перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

_____________

* Кількість квитків за спеціальною пропозицією обмежена. Акція діє на всі рейси за виключенням наступних дат: 25.10, 24.12 — 03.01, 14.02 і 07.03 для напрямку Київ Мадрид, а також 01.11, 03.01 — 10.01, 14.02 та 11.03 для рейсів Мадрид Київ.

**Ціна актуальна на момент публікації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: