fbpx

Велнес Нетворкінг з Асоціацією в Одесі

09/ 11/ 2018
    На сьогоднішній день усе більшою популярністю користується спорт, вегетаріанство, корисне харчування тощо. Для декого це дійсно виявляється вираженням себе та своїх думок, а для інших - щось навіяне модою та часом. Саме для того, щоб почути людей, для яких здоровий спосіб життя став частиною особистості і надати їм можливість поспілкуватися між собою Офіс Асоціації в Одесі і влаштував Велнес Нетворкінг за темою: “Вся правда про здоровий спосіб життя (ЗСЖ)”. Спеціальний гість - Анна Кауфман розповіла про свій досвід ведення ЗСЖ, практики йоги та загальний вплив такої діяльності на організм і свідомість. Такі зміни життєдіяльності і наштовхнули її на думку відкрити власний бізнес, який спеціалізується саме на цій сфері. Наразі, її Клуб - є одним із найпопулярніших йога-комплексів у місті. У свою чергу, Наталія Чекан повністю підтримала Анну у висновках щодо впливу способу життя на свідомість та поділилась своїм становленням в амплуа адепта ЗСЖ. Як коуч, Наталія дуже часто посилається на вчення з йоги як на спосіб досягнення рівноваги та спокою у житті, вміння відчувати світ навколо. Частуючи смачні та корисні детокс-коктейлі у невимушеній атмосфері Центру розвитку та змін “Червона строка”, гості обговорювали все почуте, ділилися власним досвідом та інсайтами.  Також було зазначено, що хотілося б бачити більше закладів, що профілюються на ЗСЖ та спорті, адже існує ціла сфера бізнесу, яка може зробити людей здоровішими і щасливішими. Приємним сюрпризом для всіх стали тематичні подарунки: індивідуальні та групові заняття йогою, органічні рослинні масла та наручний годинник із асанами. Партнери
01/

 

На сьогоднішній день усе більшою популярністю користується спорт, вегетаріанство, корисне харчування тощо. Для декого це дійсно виявляється вираженням себе та своїх думок, а для інших – щось навіяне модою та часом. Саме для того, щоб почути людей, для яких здоровий спосіб життя став частиною особистості і надати їм можливість поспілкуватися між собою Офіс Асоціації в Одесі і влаштував Велнес Нетворкінг за темою: “Вся правда про здоровий спосіб життя (ЗСЖ)”.

Спеціальний гість – Анна Кауфман розповіла про свій досвід ведення ЗСЖ, практики йоги та загальний вплив такої діяльності на організм і свідомість. Такі зміни життєдіяльності і наштовхнули її на думку відкрити власний бізнес, який спеціалізується саме на цій сфері. Наразі, її Клуб – є одним із найпопулярніших йога-комплексів у місті. У свою чергу, Наталія Чекан повністю підтримала Анну у висновках щодо впливу способу життя на свідомість та поділилась своїм становленням в амплуа адепта ЗСЖ. Як коуч, Наталія дуже часто посилається на вчення з йоги як на спосіб досягнення рівноваги та спокою у житті, вміння відчувати світ навколо.

Частуючи смачні та корисні детокс-коктейлі у невимушеній атмосфері Центру розвитку та змін “Червона строка”, гості обговорювали все почуте, ділилися власним досвідом та інсайтами.  Також було зазначено, що хотілося б бачити більше закладів, що профілюються на ЗСЖ та спорті, адже існує ціла сфера бізнесу, яка може зробити людей здоровішими і щасливішими. Приємним сюрпризом для всіх стали тематичні подарунки: індивідуальні та групові заняття йогою, органічні рослинні масла та наручний годинник із асанами.

Партнери

Спікери

1 / 2
Анна Кауфман
Засновниця Махарадж Йога Клуб і веганскої ресторану Гайя
Наталія Чекан
кандидат філософських наук, викладач йоги, коуч
Анна Кауфман
Наталія Чекан

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: