fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар «Як глобальному бізнесу пережити непевність та загрозу безпеці – на прикладі кейсу Infopulse»

24/ 06/ 2022
  Завдання створити дієвий план безперервності бізнесу часом відчувається як марна справа, адже неможливо прорахувати усі ризики та передбачити кожен виклик. Але останні кілька років довели, що ретельна оцінка ситуації допомагає зробити доволі точні прогнози та побудувати надійну стратегію забезпечення безперервності бізнесу. У вівторок, 5 липня о 16:00 (UTC+3), ми запрошуємо вас приєднатися до нашої панельної дискусії «Як глобальному бізнесу пережити непевність та загрозу безпеці – на прикладі кейсу Infopulse». На цій онлайн-зустрічі ви дізнаєтесь як Infopulse підійшов до створення плану безперервності бізнесу, який доказав свою дієвість під час пандемії та в часи війни. Наші експерти поділяться досвідом підготовки системи безпеки та корпоративної інфраструктури для підтримки процесів навіть в найбільш руйнівних сценаріях. На цій панельній дискусії ви: Прослухаєте інтерв’ю з CIO Infopulse Олександром Пронькіним про проект міграції в рамках ВСР Ознайомитесь з чек-листом підготовки системи безпеки до найбільш непередбачуваних випадків Отримаєте єкспертні рекомендації та відповіді на ваші питання про планування безперервоності бізнесу. Наші спікери: Зігмунд Вітерскі - Engagement Manager Олександр Пронькін - Chief Information Officer Костянтин Лосінський - Expert Security Specialist Вадим Попов - Enterprise Cloud Architect Хто має відвідати панельну дискусію: CSO, CISO, CIO, Infrastructure & Security Experts, Business Continuity Managers Business Leaders

Завдання створити дієвий план безперервності бізнесу часом відчувається як марна справа, адже неможливо прорахувати усі ризики та передбачити кожен виклик. Але останні кілька років довели, що ретельна оцінка ситуації допомагає зробити доволі точні прогнози та побудувати надійну стратегію забезпечення безперервності бізнесу.

У вівторок, 5 липня о 16:00 (UTC+3), ми запрошуємо вас приєднатися до нашої панельної дискусії «Як глобальному бізнесу пережити непевність та загрозу безпеці – на прикладі кейсу Infopulse». На цій онлайн-зустрічі ви дізнаєтесь як Infopulse підійшов до створення плану безперервності бізнесу, який доказав свою дієвість під час пандемії та в часи війни. Наші експерти поділяться досвідом підготовки системи безпеки та корпоративної інфраструктури для підтримки процесів навіть в найбільш руйнівних сценаріях.

На цій панельній дискусії ви:

  • Прослухаєте інтерв’ю з CIO Infopulse Олександром Пронькіним про проект міграції в рамках ВСР
  • Ознайомитесь з чек-листом підготовки системи безпеки до найбільш непередбачуваних випадків
  • Отримаєте єкспертні рекомендації та відповіді на ваші питання про планування безперервоності бізнесу.

Наші спікери:

Зігмунд Вітерскі – Engagement Manager

Олександр Пронькін – Chief Information Officer

Костянтин Лосінський – Expert Security Specialist

Вадим Попов – Enterprise Cloud Architect

Хто має відвідати панельну дискусію:

CSO, CISO, CIO, Infrastructure & Security Experts, Business Continuity Managers Business Leaders

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: