fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар від «Делойт»: Agricultural Investing for Social and Environmental Impact: Building the Ukrainian Story

15/ 02/ 2023
  «Делойт» в Україні у межах проєкту Chapter Zero Ukraine and Caucasus проведе вебінар, присвячений ESG-інвестуванню в сільське господарство, — «Agricultural Investing for Social and Environmental Impact: Building the Ukrainian Story». Захід відбудеться 16 лютого об 11:00 годині (СЕТ) у ZOOM. У форматі дискусії спікери обговорять соціальний та екологічний вплив, який мають інвестиції в агросектор, а також як їх залучати компаніям в Україні.  Окрім того, з’ясують:  які переваги та ризики слід враховувати перед тим, як інвестувати в агросектор;  який український досвід може бути корисним для інших країн;  як побудувати успішну стратегію ESG-інвестицій у сільське господарство в Україні.  Модератор: Єгор Григоренко, партнер департаментів консалтингу та управління ризиками компанії «Делойт» в Україні, член наглядової ради Chapter Zero Ukraine and Caucasus.     Серед спікерів:    Олександр Ніколаєнко, директор із Кліматичної стратегії та регіональної реалізації, Європейський банк реконструкції та розвитку. Алекс Ліссітса, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральний директор агрокомпанії IMК. Жиль Меттеталь, невиконавчий директор ради директорів агропромислового холдингу «Астарта-Київ», член дорадчої ради ТОВ СП «Нібулон».  Мова заходу — англійська.    Реєстрація доступна за посиланням.   У всіх питаннях стосовно вебінару звертайтеся до Наталії Шпанюк ([email protected])   Довідково: Проєкт Chapter Zero Ukraine and Caucasus присвячений управлінню кліматичними змінами та підвищенню обізнаності серед керівників компаній щодо питань сталого розвитку. Організатором заходу є Київська школа економіки, компанія «Делойт» виступає інтелектуальним партнером. ЄБРР підтримує цей проєкт у межах партнерства з Ініціативою з управління кліматом.  

«Делойт» в Україні у межах проєкту Chapter Zero Ukraine and Caucasus проведе вебінар, присвячений ESG-інвестуванню в сільське господарство, — «Agricultural Investing for Social and Environmental Impact: Building the Ukrainian Story». Захід відбудеться 16 лютого об 11:00 годині (СЕТ) у ZOOM.

У форматі дискусії спікери обговорять соціальний та екологічний вплив, який мають інвестиції в агросектор, а також як їх залучати компаніям в Україні.  Окрім того, з’ясують: 

  • які переваги та ризики слід враховувати перед тим, як інвестувати в агросектор; 
  • який український досвід може бути корисним для інших країн; 
  • як побудувати успішну стратегію ESG-інвестицій у сільське господарство в Україні. 

Модератор: Єгор Григоренко, партнер департаментів консалтингу та управління ризиками компанії «Делойт» в Україні, член наглядової ради Chapter Zero Ukraine and Caucasus.    

Серед спікерів:   

  • Олександр Ніколаєнко, директор із Кліматичної стратегії та регіональної реалізації, Європейський банк реконструкції та розвитку.
  • Алекс Ліссітса, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральний директор агрокомпанії IMК.
  • Жиль Меттеталь, невиконавчий директор ради директорів агропромислового холдингу «Астарта-Київ», член дорадчої ради ТОВ СП «Нібулон». 

Мова заходу — англійська.   

Реєстрація доступна за посиланням.  

У всіх питаннях стосовно вебінару звертайтеся до Наталії Шпанюк ([email protected])  

Довідково:

Проєкт Chapter Zero Ukraine and Caucasus присвячений управлінню кліматичними змінами та підвищенню обізнаності серед керівників компаній щодо питань сталого розвитку. Організатором заходу є Київська школа економіки, компанія «Делойт» виступає інтелектуальним партнером. ЄБРР підтримує цей проєкт у межах партнерства з Ініціативою з управління кліматом.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: