fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: “Стійкість чи вигорання? Як лідери та керівники закінчують рік та що буде важливо врахувати для не менш складного 2024-го”

28/ 11/ 2023
  Дата: 7 грудня 2023 року  Час: 10:00 (за київським часом)  Формат: онлайн (Zoom) Добігає завершення вже 2-й рік мужньої боротьби українців із ворогом та викликами війни. Ми невпинно демонструємо резильєнтність, проте випадки емоційного вигорання дедалі частішають саме серед керівників компаній – людей, які відповідальні за клімат у команді, стратегію та іноді непопулярні рішення. Враховуючи цю тенденцію, темою наступного вебінару в рамках ініціативи CMS Rebuilding Ukraine: People ми обрали питання вигорання керівників, поради щодо збереження їхньої стійкості в наступному 2024 році, який безумовно буде повен нових, не менш складних викликів. Вебінар відбудеться 7-го грудня о 10:00 за київським часом на платформі Zoom.Команда CMS запросила відомих фахівців об’єднаних метою розкрити причини, наслідки та методи протидії вигоранню керівників українського бізнесу. Оксана Семенюк, менторка з організаційних трансформацій та поведінкова стратегиня, розповість про те, як почуваються та про що рефлексують лідери та керівники в постійному стресі та невизначеності в світі та в Україні; Віра Ларіна, директорка бізнес-групи в ІТ-компанії Miratech, поділиться стратегіями, які використовували лідери для розвитку своєї стійкості та стійкості своїх команд у 2023 році; Володимир Станчишин, психолог-психотерапевт, співзасновник та керівник Центру психічного здоровя «Лабораторія змін», розповість, які різдвяні та новорічні обіцянки важливо скласти, щоб розвиватись у 2024 році, та як тримати власний ресурс у балансі. Модераторками дискусії будуть Ольга Бєлякова, партнерка київського офісу CMS та співкерівниця практики технологій, медіа та телекомунікацій CMS у Центральній та Східній Європі, та Тетяна Бугасова, виконавча директорка київського офісу CMS. Дискусія буде інтерактивною, насиченою та цікавою. Доєднуйтесь! Участь у вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Робоча мова – українська.  Зареєструватися на вебінар  До зустрічі онлайн!  CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang 

Дата: 7 грудня 2023 року 
Час: 10:00 (за київським часом) 
Формат:онлайн (Zoom)

Добігає завершення вже 2й рік мужньої боротьби українців із ворогом та викликами війни. Ми невпинно демонструємо резильєнтність, проте випадки емоційного вигорання дедалі частішають саме серед керівників компаній – людей, які відповідальні за клімат у команді, стратегію та іноді непопулярні рішення.

Враховуючи цю тенденцію, темою наступного вебінару в рамках ініціативи CMS Rebuilding Ukraine: People ми обрали питання вигорання керівників, поради щодо збереження їхньої стійкості в наступному 2024 році, який безумовно буде повен нових, не менш складних викликів.

Вебінар відбудеться 7го грудня о 10:00 за київським часом на платформі Zoom.Команда CMS запросила відомих фахівців об’єднаних метою розкрити причини, наслідки та методи протидії вигоранню керівників українського бізнесу. Оксана Семенюк, менторка з організаційних трансформацій та поведінкова стратегиня, розповість про те, як почуваються та про що рефлексують лідери та керівники в постійному стресі та невизначеності в світі та в Україні; Віра Ларіна, директорка бізнес-групи в ІТкомпанії Miratech, поділиться стратегіями, які використовували лідери для розвитку своєї стійкості та стійкості своїх команд у 2023 році; Володимир Станчишин, психолог-психотерапевт, співзасновник та керівник Центру психічного здоров’я «Лабораторія змін», розповість, які різдвяні та новорічні обіцянки важливо скласти, щоб розвиватись у 2024 році, та як тримати власний ресурс у балансі.

Модераторками дискусії будуть Ольга Бєлякова, партнерка київського офісу CMS та співкерівниця практики технологій, медіа та телекомунікацій CMS у Центральній та Східній Європі, та Тетяна Бугасова, виконавча директорка київського офісу CMS.

Дискусія буде інтерактивною, насиченою та цікавою. Доєднуйтесь!

Участь у вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Робоча мова – українська. 

Зареєструватися на вебінар 

До зустрічі онлайн! 

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: