fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар «Мобілізація та військовий облік на підприємстві: поради для бізнесу»

21/ 02/ 2023
  КОЛИ: 06.03 15:00-17:30 ФОРМАТ: Онлайн ДЛЯ КОГО: роботодавцям та керівникам бізнесу, службам персоналу, кадровикам, юрисконсультам бізнесу Україна живе в умовах воєнного стану майже рік. За цей час законодавство та підзаконні акти, які регулюють питання мобілізації працівників, змінилися, а мобілізаційна політика стала значно інтенсивнішою та безапеляційною. З початком 2023 року бізнесу все частіше надходять запити на інформацію від територіальних центрів комплектування (колишні військкомати) та районних держадміністрацій з вимогою надати відомості щодо військовозобов’язаних працівників та чоловіків призовного віку. Чи можна не відповідати на такі запити? І це лише верхівка айсберга. У бізнесу зараз виникає багато питань, пов’язаних з мобілізацією, і кількість цих питань лише збільшується в міру того, як стрімко оновлюється спеціальне законодавство. Як зберегти працівника на підприємстві (відтак, продовжувати забезпечувати сталу діяльність бізнесу) і виконати вимоги закону? Про це та інше говоритимемо на вебінарі «Мобілізація та військовий облік на підприємстві: поради для бізнесу». Під час заходу експерти Nota Group дадуть конкретні рекомендації для бізнесу щодо того, як зберегти баланс: забезпечити інтереси працівника і не потрапити під відповідальність оновленого законодавства. Окремо спікери зосередяться на основних аспектах Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (Порядок №1487), який набрав чинності 5 січня 2023 року. Порядок № 1487 визначає механізм організації та ведення військового обліку на підприємстві та містить багато нововведень. Одним із проблемних питань є можливість компетентних органів приходити на підприємство для перевірки. Чи є такі перевірки законними? У яких ситуаціях можна не допускати представників ТЦК на підприємство? Отже, у ФОКУСІ ОБГОВОРЕННЯ: Ведення обліку військовозобов’язаних на підприємстві: новий порядок «Мобілізаційні запити» на інформацію до бізнесу Видача роботодавцем повісток: порядок оповіщення працівників Доступ працівників ТЦК до робочих приміщень: бути чи не бути? Оновлені критерії бронювання працівників. Хто і як може отримати статус «критично важливого підприємства»? Відповідальність бізнесу за невиконання положень законодавства СПІКЕРИ: Інна Пісоцька, провідний інспектор за кадрів Nota Group Антон Маринич, адвокат, провідний юрисконсульт Nota Group УМОВИ УЧАСТІ: для членів ЕВА – діє 100% знижка за промокодом: EBA+Nota price Кількість місць за промокодом обмежено, реєстрація за посиланням: https://mobilizatioforbusiness.ticketforevent.com/ Більше про захід: https://www.facebook.com/events/733504911516153

КОЛИ: 06.03 15:00-17:30

ФОРМАТ: Онлайн

ДЛЯ КОГО: роботодавцям та керівникам бізнесу, службам персоналу, кадровикам, юрисконсультам бізнесу

Україна живе в умовах воєнного стану майже рік. За цей час законодавство та підзаконні акти, які регулюють питання мобілізації працівників, змінилися, а мобілізаційна політика стала значно інтенсивнішою та безапеляційною.

З початком 2023 року бізнесу все частіше надходять запити на інформацію від територіальних центрів комплектування (колишні військкомати) та районних держадміністрацій з вимогою надати відомості щодо військовозобов’язаних працівників та чоловіків призовного віку. Чи можна не відповідати на такі запити?

І це лише верхівка айсберга. У бізнесу зараз виникає багато питань, пов’язаних з мобілізацією, і кількість цих питань лише збільшується в міру того, як стрімко оновлюється спеціальне законодавство. Як зберегти працівника на підприємстві (відтак, продовжувати забезпечувати сталу діяльність бізнесу) і виконати вимоги закону?

Про це та інше говоритимемо на вебінарі «Мобілізація та військовий облік на підприємстві: поради для бізнесу».

Під час заходу експерти Nota Group дадуть конкретні рекомендації для бізнесу щодо того, як зберегти баланс: забезпечити інтереси працівника і не потрапити під відповідальність оновленого законодавства.

Окремо спікери зосередяться на основних аспектах Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (Порядок №1487), який набрав чинності 5 січня 2023 року. Порядок № 1487 визначає механізм організації та ведення військового обліку на підприємстві та містить багато нововведень. Одним із проблемних питань є можливість компетентних органів приходити на підприємство для перевірки. Чи є такі перевірки законними? У яких ситуаціях можна не допускати представників ТЦК на підприємство?

Отже, у ФОКУСІ ОБГОВОРЕННЯ:

  • Ведення обліку військовозобов’язаних на підприємстві: новий порядок
  • «Мобілізаційні запити» на інформацію до бізнесу
  • Видача роботодавцем повісток: порядок оповіщення працівників
  • Доступ працівників ТЦК до робочих приміщень: бути чи не бути?
  • Оновлені критерії бронювання працівників. Хто і як може отримати статус «критично важливого підприємства»?
  • Відповідальність бізнесу за невиконання положень законодавства

СПІКЕРИ:

Інна Пісоцька, провідний інспектор за кадрів Nota Group

Антон Маринич, адвокат, провідний юрисконсульт Nota Group

УМОВИ УЧАСТІ: для членів ЕВА – діє 100% знижка за промокодом: EBA+Nota price

Кількість місць за промокодом обмежено, реєстрація за посиланням: https://mobilizatioforbusiness.ticketforevent.com/

Більше про захід: https://www.facebook.com/events/733504911516153

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: