fbpx

Вебінар Людмили Богуш “Як підняти бойовий дух в компанії”

16/ 09/ 2019
  Підлеглі не виявляють ініціативи? Співробітники не виконують завдання самостійно? Доводиться постійно підганяти, підштовхувати і контролювати виконання? Перероблення роботи за своїх підлеглих забирає майже весь робочий час? Співробітники вважають, що можуть не працювати, а отримувати зарплату повинні? Енергійні співробітники - Ваша нездійсненна мрія? Якщо Ви відповіли Так хоча б на одне з цих питань - запрошуємо взяти участь в безкоштовному вебінарі Як підняти бойовий дух в компанії, який проведе Людмила Богуш - власниця компанії BogushTime, автор технології При-Цільного тайм-менеджменту. Мета вебінару: дати розуміння основ лідерства керівника і принципів ведення бізнесу, які дозволять підтримувати бойовий дух серед співробітників і направити їхні сили на виробництво продукту компанії. Програма вебінару: Що для керівника означає «бути лідером». Що впливає на бойовий дух співробітників компанії. Як перевести людей з позиції вичікування і споживання в позицію активної боротьби за продукт компанії. Як звернути увагу співробітників на створення результатів. Як мотивувати і надихнути людей. Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації! Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! Дата - 24.09.19 Час проведення: 9: 30-10:30 за Києвом. Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру! В результаті Ви дізнаєтеся, що підтримує бойовий дух співробітників і як направити їх сили на виробництво продукту компанії.

 • Підлеглі не виявляють ініціативи?
 • Співробітники не виконують завдання самостійно?
 • Доводиться постійно підганяти, підштовхувати і контролювати виконання?
 • Перероблення роботи за своїх підлеглих забирає майже весь робочий час?
 • Співробітники вважають, що можуть не працювати, а отримувати зарплату повинні?
 • Енергійні співробітники – Ваша нездійсненна мрія?

Якщо Ви відповіли “Так” хоча б на одне з цих питань – запрошуємо взяти участь в безкоштовному вебінарі “Як підняти бойовий дух в компанії”, який проведе Людмила Богуш – власниця компанії BogushTime, автор технології При-Цільного тайм-менеджменту.

Мета вебінару: дати розуміння основ лідерства керівника і принципів ведення бізнесу, які дозволять підтримувати бойовий дух серед співробітників і направити їхні сили на виробництво продукту компанії.

Програма вебінару:

 1. Що для керівника означає «бути лідером».
 2. Що впливає на бойовий дух співробітників компанії.
 3. Як перевести людей з позиції вичікування і споживання в позицію активної боротьби за продукт компанії.
 4. Як звернути увагу співробітників на створення результатів.
 5. Як мотивувати і надихнути людей.

Формат: тільки цінні поради і практичні рекомендації!

Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру!

Дата – 24.09.19

Час проведення: 9: 30-10:30 за Києвом.

Зареєструйтеся для участі у вебінарі вже сьогодні і задайте своє питання спікеру!

В результаті Ви дізнаєтеся, що підтримує бойовий дух співробітників і як направити їх сили на виробництво продукту компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: