fbpx

Вебінар #behealthywith EBA Odesa: “5 способів як зберегти рівновагу в умовах глобальної невизначеності”

26/ 03/ 2020
  Сьогодні всі зіткнулись із необхідністю бути ізольованими та наданими 24/7 самим собі. Цьому сприяють останні події у світі та багато інших факторів. Неминучою реакцією на різкі зміни у соціальному житті є стрес. Однак, він не тільки дезорганізує діяльність людини,  але й виснажує внутрішній ресурс. Розрізняють фізіологічний і психологічний стрес. Фізіологічний викликається безпосередньою дією несприятливого стимулу на організм. Психологічний ж повязаний із включенням інтелектуальних процесів індивіда під час аналізу будь-якої несприятливої ситуації.  На вебінарі #behealthy with EBA Odesa ми поговорили про те, як психологічно і емоційно подолати існуючі виклики та підтримати своє фізичне здоров’я. Так, будь-яка людина може перемогти стрес самотужки, за допомогою власних ресурсів. Одним із таких ресурсів є наше тіло. Існують активні (фізичний труд, ходьба, спорт, танці, йога, фітнес, інше) та пасивні (масаж, остеопатія, кінезіологія, тілесна терапія, соматика, тощо) підходи до роботи з тілом, які доможуть у боротьбі зі стресом та напруженням. Більш того, спікери зустрічі - Ольга Красіна та Микита Міхалко поділилися з нами корисними  порадами  щодо балансування свого внутрішнього стану.  Ось декілька з них:  Прийміть невизначенність як данність. Будьте емоційно усвідовленими. Сядьте на інформаційну дієту. Сповільніть внутрішній діалог за допомогою медитації. Підклуйтесь про своє тіло.  Епоха змін - це завжди виклик. Однак, ми бажаємо усім використати цей час, як подарунок долі, з максимальною користю для себе. Будьте як справжні воїни - змінюйтесь одночасно із навколишніми обставинами, адаптуючись під будь-які умови! 

Сьогодні всі зіткнулись із необхідністю бути ізольованими та наданими 24/7 самим собі. Цьому сприяють останні події у світі та багато інших факторів. Неминучою реакцією на різкі зміни у соціальному житті є стрес. Однак, він не тільки дезорганізує діяльність людини,  але й виснажує внутрішній ресурс. Розрізняють фізіологічний і психологічний стрес. Фізіологічний викликається безпосередньою дією несприятливого стимулу на організм. Психологічний ж повязаний із включенням інтелектуальних процесів індивіда під час аналізу будь-якої несприятливої ситуації. 

На вебінарі #behealthy with EBA Odesa ми поговорили про те, як психологічно і емоційно подолати існуючі виклики та підтримати своє фізичне здоров’я. Так, будь-яка людина може перемогти стрес самотужки, за допомогою власних ресурсів. Одним із таких ресурсів є наше тіло. Існують активні (фізичний труд, ходьба, спорт, танці, йога, фітнес, інше) та пасивні (масаж, остеопатія, кінезіологія, тілесна терапія, соматика, тощо) підходи до роботи з тілом, які доможуть у боротьбі зі стресом та напруженням. Більш того, спікери зустрічіОльга Красіна та Микита Міхалко поділилися з нами корисними  порадами  щодо балансування свого внутрішнього стану. 

Ось декілька з них: 

  • Прийміть невизначенність як данність.
  • Будьте емоційно усвідовленими.
  • Сядьте на інформаційну дієту.
  • Сповільніть внутрішній діалог за допомогою медитації.
  • Підклуйтесь про своє тіло. 

Епоха змінце завжди виклик. Однак, ми бажаємо усім використати цей час, як подарунок долі, з максимальною користю для себе. Будьте як справжні воїнизмінюйтесь одночасно із навколишніми обставинами, адаптуючись під будь-які умови! 

Спікери

1 / 2
Ольга Красіна
психоаналітик, HR BP в 4Service Ukraine, автор програм з психічного здоров'я
Микита Міхалко
wellness-експерт, інструктор з тайського йога-масажу та процесуальний психотерапевт
Ольга Красіна
Микита Міхалко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: