fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі: “Ведення бізнесу в різних юрисдикціях (Україна, Кіпр, Казахстан)”

19/ 05/ 2020
  Бізнес за кордоном — це завжди нові виклики і можливості для його власника. Однак, які особливості ведення бізнесу в Україні у порівнянні з альтернативними юрисдикціями? На ці та багато інших питань ми отримали відповіді на 14-му англомовному вебінарі нашого Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі. Спікери поділилися найактуальнішою інформацією щодо ведення бізнесу у правових системах України, Кіпру та Казахстану, а також провели їх порівняльну характеристику з точки зору ключових сфер діяльності, локації, людських ресурсів та бізнес клімату. Більш того, окрему увагу приділили покроковим процедурам відкриття бізнесу, розмірам стартового капіталу необхідного для його започаткування, ліцензуванню, правовому регулюванню та оподаткуванню бізнесу в усіх трьох державах реєстрації. Так, Кіпр є однією із найбільш респектабельних та комфортних юрисдикцій для реєстрації та ведення бізнесу за кордоном. Серед її основних перваг: вигідна податкова система (наявність пільгових режимів сплати податків); можливість зареєструвати компанію як платника податку на додану вартість в ЄС; можливість зміцнити ділові звязки з європейськими та іншими міжнародними партнерами, а також поліпшити імідж компанії тощо. Дякуємо експертам он-лайн зустрічі за комплексний підхід до аналізу юрисдикцій! Сподіваємося, що вебінар був корисний для вас! Чекаємо на вас на наступних вебінарах веб-курсу!

Бізнес за кордоном — це завжди нові виклики і можливості для його власника. Однак, які особливості ведення бізнесу в Україні у порівнянні з альтернативними юрисдикціями? На ці та багато інших питань ми отримали відповіді на 14-му англомовному вебінарі нашого Веб-курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі.

Спікери поділилися найактуальнішою інформацією щодо ведення бізнесу у правових системах України, Кіпру та Казахстану, а також провели їх порівняльну характеристику з точки зору ключових сфер діяльності, локації, людських ресурсів та бізнес клімату. Більш того, окрему увагу приділили покроковим процедурам відкриття бізнесу, розмірам стартового капіталу необхідного для його започаткування, ліцензуванню, правовому регулюванню та оподаткуванню бізнесу в усіх трьох державах реєстрації. Так, Кіпр є однією із найбільш респектабельних та комфортних юрисдикцій для реєстрації та ведення бізнесу за кордоном. Серед її основних перваг: вигідна податкова система (наявність пільгових режимів сплати податків); можливість зареєструвати компанію як платника податку на додану вартість в ЄС; можливість зміцнити ділові зв’язки з європейськими та іншими міжнародними партнерами, а також поліпшити імідж компанії тощо.

Дякуємо експертам он-лайн зустрічі за комплексний підхід до аналізу юрисдикцій! Сподіваємося, що вебінар був корисний для вас! Чекаємо на вас на наступних вебінарах веб-курсу!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: