fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної торгівлі. Сезон 2: “Угоди з придбання флоту за англійським правом. Алгоритми, чек-листи, кейси з практики Interlegal”

16/ 07/ 2020
  16 липня 2020 року відбулось відкриття другого сезону безкоштовного курсу Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal. Перший відео-урок був присвячений питанням купівлі-продажу флоту. Так, зазвичай операції з купівлі продажу флоту реалізовують задля володіння власним тоннажем, з метою здійснення морських перевезень, здачі в оренду, отримання доходу від інвестицій за рахунок ренти, а також задля вкладення в актив чи подальшого перепродажу. Тож, дізнавалися про ключові моменти технічного і юридичного характеру, на які слід звернути увагу покупцеві судна, а саме: підготовчі дії при покупці, умови угоди, договірний процес, виконання договору тощо.  Сподіваємося, що інформація була корисною для вас, та нагадаємо, що серед переваг другої хвилі курсу: гнучкість у виборі часу перегляду відеозаписів та можливість обирати найактуальніші для себе тематики. Дякуємо, що ви продовжуєте розвиватись разом з нами!

16 липня 2020 року відбулось відкриття другого сезону безкоштовного курсу Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal.

Перший відео-урок був присвячений питанням купівлі-продажу флоту. Так, зазвичай операції з купівлі продажу флоту реалізовують задля володіння власним тоннажем, з метою здійснення морських перевезень, здачі в оренду, отримання доходу від інвестицій за рахунок ренти, а також задля вкладення в актив чи подальшого перепродажу. Тож, дізнавалися про ключові моменти технічного і юридичного характеру, на які слід звернути увагу покупцеві судна, а саме: підготовчі дії при покупці, умови угоди, договірний процес, виконання договору тощо. 

Сподіваємося, що інформація була корисною для вас, та нагадаємо, що серед переваг другої хвилі курсу: гнучкість у виборі часу перегляду відеозаписів та можливість обирати найактуальніші для себе тематики. Дякуємо, що ви продовжуєте розвиватись разом з нами!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: