fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Василь Кісіль і Партнери» успішно представили інтереси будівельної компанії «Реле» у спорі щодо розірвання договору оренди землі

14/ 02/ 2018
  ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» вдруге успішно представила інтереси будівельної компанії «Реле» у спорі з Київською міською радою щодо дострокового розірвання договору оренди землі. Апеляційний і касаційний суд погодились з тим, що після завершення будівництва та прийняття обєкта в експлуатацію добросовісний орендар земельної ділянки, наданої для потреб будівництва та обслуговування відповідного обєкта, має право на припинення дії договору оренди землі. Оскільки право власності на приміщення у збудованій орендарем будівлі та право користування земельною ділянкою перейшло до нових власників приміщень у будівлі, то суди дійшли висновку, що договір довгострокового користування землею підлягає достроковому розірванню. У результаті дострокового розірвання договору, який було укладено на 49 років, будівельна компанія звільнена від обов’язку сплачувати оренду плату ще 30 років за земельну ділянку, якою вона фактично не користується. Інтереси клієнта в суді представляли партнер Олег Качмар, старший юрист Юрій Колос та юрист Олександра Бортман. Науково-виробнича фірма «Реле» спеціалізується на будівництві об’єктів житлового та ділового призначення. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» вдруге успішно представила інтереси будівельної компанії «Реле» у спорі з Київською міською радою щодо дострокового розірвання договору оренди землі.

Апеляційний і касаційний суд погодились з тим, що після завершення будівництва та прийняття об’єкта в експлуатацію добросовісний орендар земельної ділянки, наданої для потреб будівництва та обслуговування відповідного об’єкта, має право на припинення дії договору оренди землі. Оскільки право власності на приміщення у збудованій орендарем будівлі та право користування земельною ділянкою перейшло до нових власників приміщень у будівлі, то суди дійшли висновку, що договір довгострокового користування землею підлягає достроковому розірванню.

У результаті дострокового розірвання договору, який було укладено на 49 років, будівельна компанія звільнена від обов’язку сплачувати оренду плату ще 30 років за земельну ділянку, якою вона фактично не користується.

Інтереси клієнта в суді представляли партнер Олег Качмар, старший юрист Юрій Колос та юрист Олександра Бортман.

Науково-виробнича фірма «Реле» спеціалізується на будівництві об’єктів житлового та ділового призначення.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: