fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Василь Кісіль і Партнери» консультують з питань продажу промислового об’єкта в Києві

25/ 10/ 2017
  У вересні 2017 року один з найбільших міжнародних виробників упаковки завершив продаж власних будівель на Подолі в м. Києві великій українській компанії, яка займається прямим імпортом і дистрибуцією. Проданий об’єкт включає склади та офісні приміщення загальною площею понад 16 тис. кв. м, розташовані на понад 3 га землі між жвавою вулицею, яка сполучає Поділ з іншими районами, та р. Дніпро. Покупець планує перебудувати придбані об’єкти нерухомості в найближчі місяці. ЮФ Василь Кісіль і Партнери виступила юридичним радником продавця й надала повний юридичний супровід угоди. Зокрема, юристи фірми виконали для продавця правову перевірку активів, структурували угоду для безпечної передачі майна й проведення розрахунків, підготували всі документи та провели переговори щодо них, у тому числі договори купівлі-продажу нерухомості та рухомого майна, а також договори щодо переходу прав на землю. Над проектом працювали Олександр Бородкін, партнер, та Роман Рябенко, юрист ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

У вересні 2017 року один з найбільших міжнародних виробників упаковки завершив продаж власних будівель на Подолі в м. Києві великій українській компанії, яка займається прямим імпортом і дистрибуцією. Проданий об’єкт включає склади та офісні приміщення загальною площею понад 16 тис. кв. м, розташовані на понад 3 га землі між жвавою вулицею, яка сполучає Поділ з іншими районами, та р. Дніпро. Покупець планує перебудувати придбані об’єкти нерухомості в найближчі місяці.

ЮФ “Василь Кісіль і Партнери” виступила юридичним радником продавця й надала повний юридичний супровід угоди. Зокрема, юристи фірми виконали для продавця правову перевірку активів, структурували угоду для безпечної передачі майна й проведення розрахунків, підготували всі документи та провели переговори щодо них, у тому числі договори купівлі-продажу нерухомості та рухомого майна, а також договори щодо переходу прав на землю.

Над проектом працювали Олександр Бородкін, партнер, та Роман Рябенко, юрист ЮФ «Василь Кісіль і Партнери».

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: