fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери захистили інтереси Рост Агро у податковому спорі на 63 млн. грн

30/ 07/ 2018
  Юристи Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси компанії Рост Агро, одного з найбільших в Україні виробників та експортерів продукції насінництва, у податковому спорі. У травні 2017 року податкові органи застосували до компанії фінансові санкції в розмірі більше 63 мільйонів гривень за начебто порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Товариство звернулось до суду з вимогою скасувати нарахування штрафних санкцій, оскільки їх було застосовано з порушенням норм міжнародного права. Адвокати Василь Кісіль і Партнери відстояли позицію компанії, та за наслідками розгляду справи суд виніс постанову, якою задовольнив позовні вимоги ТОВ «Рост Агро» у повному обсязі. Результат розгляду справи має особливе значення для національного бізнес-середовища, оскільки проблема нарахування пені за порушення строків розрахунків за зовнішньоекономічними договорами актуальна для більшості вітчизняних експортерів. Інтереси клієнта у цьому спорі представляли керуючий партнер, адвокат Андрій Стельмащук, старший юрист, адвокат Тетяна Бережна, юристи Максим Максимов та Віктор Грабовський. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Юристи Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси компанії Рост Агро, одного з найбільших в Україні виробників та експортерів продукції насінництва, у податковому спорі.

У травні 2017 року податкові органи застосували до компанії фінансові санкції в розмірі більше 63 мільйонів гривень за начебто порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Товариство звернулось до суду з вимогою скасувати нарахування штрафних санкцій, оскільки їх було застосовано з порушенням норм міжнародного права. Адвокати Василь Кісіль і Партнери відстояли позицію компанії, та за наслідками розгляду справи суд виніс постанову, якою задовольнив позовні вимоги ТОВ «Рост Агро» у повному обсязі.

Результат розгляду справи має особливе значення для національного бізнес-середовища, оскільки проблема нарахування пені за порушення строків розрахунків за зовнішньоекономічними договорами актуальна для більшості вітчизняних експортерів.

Інтереси клієнта у цьому спорі представляли керуючий партнер, адвокат Андрій Стельмащук, старший юрист, адвокат Тетяна Бережна, юристи Максим Максимов та Віктор Грабовський.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: