fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери захистили інтереси клієнта у справі Sadocha v. Ukraine в Європейському суді з прав людини

15/ 05/ 2020
  Юристи Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси клієнта у справі Sadocha v. Ukraine в Європейському суді з прав людини. За результатами розгляду поданої юристами Василь Кісіль і Партнери заяви, письмових зауважень щодо суті справи та справедливої сатисфакції, Суд визнав, що конфіскація вилучених митниками готівкових коштів при перетині клієнтом митного кордону була непропорційною та призвела до порушення його права на мирне володіння майном. У якості відшкодування матеріальної шкоди Суд присудив клієнту 29,5 тисяч євро. Проєкт супроводжувала юристка Марія Новікова під керівництвом партнера практики кримінального права Назара Кульчицького. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Юристи Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси клієнта у справі Sadocha v. Ukraine в Європейському суді з прав людини.

За результатами розгляду поданої юристами Василь Кісіль і Партнери заяви, письмових зауважень щодо суті справи та справедливої сатисфакції, Суд визнав, що конфіскація вилучених митниками готівкових коштів при перетині клієнтом митного кордону була непропорційною та призвела до порушення його права на мирне володіння майном. У якості відшкодування матеріальної шкоди Суд присудив клієнту 29,5 тисяч євро.

Проєкт супроводжувала юристка Марія Новікова під керівництвом партнера практики кримінального права Назара Кульчицького.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: