fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери – юридичний радник злиття індустріального сегмента Ingersoll Rand і Gardner Denver

24/ 04/ 2020
  ЮФ Василь Кісіль і Партнери виступила юридичним радником в українській частині глобальної міжнародної трансакції, яка завершилася злиттям індустріального сегмента Ingersoll Rand і Gardner Denver. У березні 2020 р. транснаціональна компанія Ingersoll-Rand Plc оголосила про успішне завершення виділу свого індустріального сегмента та його злиття з компанією Gardner Denver. У результаті злиття утворилась компанія Ingersoll Rand Inc., акції якої торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі. Компанія очікує, що проведена інтеграція забезпечить синергетичний ефект у розмірі 250 млн доларів США. Команда Василь Кісіль і Партнери супроводжувала українську частину злиття, включно з передачею часток в українській юридичній особі IR Ukraine на користь нової холдингової компанії. Над проєктом працювала команда у складі старшого юриста Анатолія Пашинського і юриста Артема Шматова під керівництвом партнера Володимира Ігоніна. Ingersoll Rand є провідною світовою компанією з широким спектром інноваційних продуктів у сфері насосних технологій, мастильного обладнання, енергетики, деталей для спецтехніки та медичних приладів. Компанія надає послуги і пропонує комплексні рішення для оптимізації промислових процесів. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

ЮФ “Василь Кісіль і Партнери” виступила юридичним радником в українській частині глобальної міжнародної трансакції, яка завершилася злиттям індустріального сегмента Ingersoll Rand і Gardner Denver.

У березні 2020 р. транснаціональна компанія Ingersoll-Rand Plc оголосила про успішне завершення виділу свого індустріального сегмента та його злиття з компанією Gardner Denver. У результаті злиття утворилась компанія Ingersoll Rand Inc., акції якої торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі. Компанія очікує, що проведена інтеграція забезпечить синергетичний ефект у розмірі 250 млн доларів США.

Команда Василь Кісіль і Партнери супроводжувала українську частину злиття, включно з передачею часток в українській юридичній особі IR Ukraine на користь нової холдингової компанії.

Над проєктом працювала команда у складі старшого юриста Анатолія Пашинського і юриста Артема Шматова під керівництвом партнера Володимира Ігоніна.

Ingersoll Rand є провідною світовою компанією з широким спектром інноваційних продуктів у сфері насосних технологій, мастильного обладнання, енергетики, деталей для спецтехніки та медичних приладів. Компанія надає послуги і пропонує комплексні рішення для оптимізації промислових процесів.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: