fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери – юридичний радник JA Europe щодо відкриття українського офісу

23/ 12/ 2021
  ЮФ Василь Кісіль і Партнери виступила юридичним радником Junior Achievement Europe (JA Europe) з питань відкриття першого офісу в Україні. JA Europe є найбільшою неприбутковою організацією в Європі, що займається підготовкою молоді до працевлаштування та відкриття власної справи. Мережа JA Europe нараховує близько 4 мільйонів молодих людей у 40 країнах світу та підтримується понад 100 000 волонтерів і 140 000 викладачів. Команда Василь Кісіль і Партнери надала повний юридичний супровід входження JA Europe в Україну, включаючи створення спеціалізованої громадської організації та консультації з питань корпоративного і трудового права. Сальваторе Нігро, генеральний директор JA Europe: «JA Europe отримало високопрофесійну юридичну допомогу з питань створення неприбуткової організації в Україні. Джуніор Ачівмент Україна була заснована без будь-яких затримок з прекрасною комунікацією на всіх етапах проєкту. Ми високо оцінюємо співробітництво з командою адвокатів Василь Кісіль і Партнери». Над проєктом працювала команда у складі радників Анатолія Пашинського і Олександра Мельника, юристів Соломії Петрик та Віталія Мельянкова під керівництвом партнера Володимира Ігоніна. * * * Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

ЮФ Василь Кісіль і Партнери виступила юридичним радником Junior Achievement Europe (JA Europe) з питань відкриття першого офісу в Україні.

JA Europe є найбільшою неприбутковою організацією в Європі, що займається підготовкою молоді до працевлаштування та відкриття власної справи. Мережа JA Europe нараховує близько 4 мільйонів молодих людей у 40 країнах світу та підтримується понад 100 000 волонтерів і 140 000 викладачів.

Команда Василь Кісіль і Партнери надала повний юридичний супровід входження JA Europe в Україну, включаючи створення спеціалізованої громадської організації та консультації з питань корпоративного і трудового права.

Сальваторе Нігро, генеральний директор JA Europe: «JA Europe отримало високопрофесійну юридичну допомогу з питань створення неприбуткової організації в Україні. Джуніор Ачівмент Україна була заснована без будь-яких затримок з прекрасною комунікацією на всіх етапах проєкту. Ми високо оцінюємо співробітництво з командою адвокатів Василь Кісіль і Партнери».

Над проєктом працювала команда у складі радників Анатолія Пашинського і Олександра Мельника, юристів Соломії Петрик та Віталія Мельянкова під керівництвом партнера Володимира Ігоніна.

* * *

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: