fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери успішно захистили інтереси Валерія Томіленка у справі щодо звинувачення в розтраті державного майна в особливо великих розмірах

01/ 10/ 2021
  Валерій Томіленко у період з 16 грудня 2014 року по 29 квітня 2015 виконував обов’язки голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ).   У 2016 р. п. Томіленка було арештовано та в подальшому обвинувачено у розтраті державних коштів.  Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) стверджували, що п. Томіленко вступив у змову з двома керівниками приватних підприємств та уклав два фіктивні контракти на постачання кукурудзи. Оскільки ДПЗКУ здійснило передоплату, а контракти не були вчасно виконані, то це, на думку правоохоронних органів, завдало збитків майже на 90 млн грн. 29.09.2021 Вищий антикорупційний суд (ВАКС) постановив виправдувальний вирок щодо п. Томіленка та двох інших обвинувачених. ВАКС дійшов висновку, що САП не надала жодних доказів наявності змови між обвинуваченими, внаслідок укладання даних договорів ДПЗКУ отримало прибуток. Також суд зазначив, що господарська діяльність завжди пов’язана з ризиком невиконання взятих на себе зобов’язань та може завдати збитків одній, або й обом сторонам договору, проте це не робить учасників такої угоди злочинцями. Над стратегією захисту та представництвом клієнта працювала команда практики кримінального права у складі партнера Назара Кульчицького, старшої юристки Андріани Кульчицької та юриста Марка Головача. * * * Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Валерій Томіленко у період з 16 грудня 2014 року по 29 квітня 2015 виконував обов’язки голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ).  

У 2016 р. п. Томіленка було арештовано та в подальшому обвинувачено у розтраті державних коштів. 

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) стверджували, що п. Томіленко вступив у змову з двома керівниками приватних підприємств та уклав два фіктивні контракти на постачання кукурудзи. Оскільки ДПЗКУ здійснило передоплату, а контракти не були вчасно виконані, то це, на думку правоохоронних органів, завдало збитків майже на 90 млн грн.

29.09.2021 Вищий антикорупційний суд (ВАКС) постановив виправдувальний вирок щодо п. Томіленка та двох інших обвинувачених. ВАКС дійшов висновку, що САП не надала жодних доказів наявності змови між обвинуваченими, внаслідок укладання даних договорів ДПЗКУ отримало прибуток. Також суд зазначив, що господарська діяльність завжди пов’язана з ризиком невиконання взятих на себе зобов’язань та може завдати збитків одній, або й обом сторонам договору, проте це не робить учасників такої угоди злочинцями.

Над стратегією захисту та представництвом клієнта працювала команда практики кримінального права у складі партнера Назара Кульчицького, старшої юристки Андріани Кульчицької та юриста Марка Головача.

* * *

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: