fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси Реле у справі про визнання права користування земельною ділянкою припиненим

13/ 10/ 2020
  Василь Кісіль і Партнери втретє успішно представили інтереси будівельної компанії Реле у спорі з Київською міською радою щодо визнання права користування земельною ділянкою припиненим. У 1997 році клієнт уклав договір на право тимчасового довгострокового користування землею на 49 років для реконструкції нежилих будинків в історичному центрі міста Києва. Того ж року клієнт продав реконструйований об’єкт нерухомості новому власнику. Однак, Київська міська рада більше 20 років відмовлялася визнати припинення права користування ділянкою у клієнта та вважала його користувачем ділянки, внаслідок чого виник судовий спір. Суди усіх інстанцій погодилися із доводами юристів Василь Кісіль і Партнери про те, що разом із відчуженням об’єкту нерухомості, право користування земельною ділянкою переходить до набувача нерухомості та свідчить про добровільну відмову попереднього користувача від права користування. Оскільки право користування перейшло до набувача нерухомості, то позов  був задоволений повністю. Cуд підтвердив припинення прав Реле за спірним договором і відсутність підстав у Київської міської ради та податкових органів вимагати від клієнта подальшої сплати за користування земельною ділянкою до закінчення строку договору. Інтереси Реле представляла команда судової практики у складі партнера Олега Качмара, радника Юрія Колоса та юриста Дмитра Деркача. Науково-виробнича фірма Реле спеціалізується на будівництві об’єктів житлового та ділового призначення. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Василь Кісіль і Партнери втретє успішно представили інтереси будівельної компанії Реле у спорі з Київською міською радою щодо визнання права користування земельною ділянкою припиненим.

У 1997 році клієнт уклав договір на право тимчасового довгострокового користування землею на 49 років для реконструкції нежилих будинків в історичному центрі міста Києва. Того ж року клієнт продав реконструйований об’єкт нерухомості новому власнику. Однак, Київська міська рада більше 20 років відмовлялася визнати припинення права користування ділянкою у клієнта та вважала його користувачем ділянки, внаслідок чого виник судовий спір.

Суди усіх інстанцій погодилися із доводами юристів Василь Кісіль і Партнери про те, що разом із відчуженням об’єкту нерухомості, право користування земельною ділянкою переходить до набувача нерухомості та свідчить про добровільну відмову попереднього користувача від права користування. Оскільки право користування перейшло до набувача нерухомості, то позов  був задоволений повністю.

Cуд підтвердив припинення прав Реле за спірним договором і відсутність підстав у Київської міської ради та податкових органів вимагати від клієнта подальшої сплати за користування земельною ділянкою до закінчення строку договору.

Інтереси Реле представляла команда судової практики у складі партнера Олега Качмара, радника Юрія Колоса та юриста Дмитра Деркача.

Науково-виробнича фірма Реле спеціалізується на будівництві об’єктів житлового та ділового призначення.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: