fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси Піреус Банку у Верховному Суді у справі про стягнення 175 млн. грн. боргу

25/ 07/ 2018
  Адвокати Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси АТ «Піреус Банк МКБ» у Верховному Суді у справі про стягнення з фінансового поручителя скандального забудовника боргу у розмірі 175 млн. грн. Банк звернувся з позовом до фінансового поручителя компанії-забудовника з вимогою про стягнення боргу за кредитним договором. Суд першої інстанції, з висновками якого погодився суд апеляційної інстанції, позов задовольнив. Фінансовий поручитель подав до суду касаційну скаргу, посилаючись на допущені судом формальні порушення вимог процесуального закону під час заочного розгляду справи в суді першої інстанції. Юристи Василь Кісіль і Партнери відстояли інтереси банку у Верховному Суді та довели, що одні лише формальні порушення вимог процесуального закону не можуть бути підставою для скасування законного і правильного по суті рішення суду. Верховний Суд погодився з доводами адвокатів та відхилив касаційну скаргу поручителя, залишивши рішення судів попередніх інстанцій без змін, та поновив виконання рішення суду. Інтереси Піреус Банку у Верховному Суді представили партнер практики вирішення спорів Олег Качмар, старший юрист Юрій Колос та юрист Олександра Бортман. АТ «Піреус Банк МКБ» є частиною міжнародної банківської групи Піреус Банк із головним офісом у м. Афіни, Греція. Піреус Банк заснований у 1916 році та є провідним банком Греції. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Адвокати Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси АТ «Піреус Банк МКБ» у Верховному Суді у справі про стягнення з фінансового поручителя скандального забудовника боргу у розмірі 175 млн. грн.

Банк звернувся з позовом до фінансового поручителя компанії-забудовника з вимогою про стягнення боргу за кредитним договором. Суд першої інстанції, з висновками якого погодився суд апеляційної інстанції, позов задовольнив. Фінансовий поручитель подав до суду касаційну скаргу, посилаючись на допущені судом формальні порушення вимог процесуального закону під час заочного розгляду справи в суді першої інстанції.

Юристи Василь Кісіль і Партнери відстояли інтереси банку у Верховному Суді та довели, що одні лише формальні порушення вимог процесуального закону не можуть бути підставою для скасування законного і правильного по суті рішення суду. Верховний Суд погодився з доводами адвокатів та відхилив касаційну скаргу поручителя, залишивши рішення судів попередніх інстанцій без змін, та поновив виконання рішення суду.

Інтереси Піреус Банку у Верховному Суді представили партнер практики вирішення спорів Олег Качмар, старший юрист Юрій Колос та юрист Олександра Бортман.

АТ «Піреус Банк МКБ» є частиною міжнародної банківської групи Піреус Банк із головним офісом у м. Афіни, Греція. Піреус Банк заснований у 1916 році та є провідним банком Греції.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: