fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси Монделіс Україна у спорі з Тростянецькою міською радою щодо збільшення розміру орендної плати за землю

05/ 10/ 2018
  Юристи ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» успішно представили інтереси українського підприємства, що належить до групи компаній Mondelēz International, у спорі з Тростянецькою міською радою про збільшення розміру орендної плати за землю. Тростянецька міська рада звернулась до суду з позовом до Монделіс Україна, яким просила визнати укладеною додаткову угоду до договору оренди землі про збільшення розміру орендної плати за землю. В обґрунтування позову міськрада посилалась на власне рішення про збільшення розміру орендної плати. Відмовляючи у задоволенні позову, суд погодився з доводами відповідача, що ані законом, ані договором не передбачено право орендодавця в односторонньому порядку, з власної ініціативи вносити зміни до договору в частині перегляду розміру орендної плати, а рішення місцевої ради про збільшення орендної плати не є законодавчою підставою для внесення змін до договору. Міськрада погодилася з рішенням суду першої інстанції та не оскаржувала рішення суду в апеляційному порядку. Інтереси клієнта в суді представляли старший юрист Юрій Колос та юрист Олександра Бортман, під керівництвом Олега Качмара, партнера практики вирішення спорів. Монделіс Україна є українським підприємством, що належить до групи компаній Mondelēz International, - найбільшого у світі виробника шоколадної продукції, печива та цукерок. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Юристи ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» успішно представили інтереси українського підприємства, що належить до групи компаній Mondelēz International, у спорі з Тростянецькою міською радою про збільшення розміру орендної плати за землю.

Тростянецька міська рада звернулась до суду з позовом до Монделіс Україна, яким просила визнати укладеною додаткову угоду до договору оренди землі про збільшення розміру орендної плати за землю. В обґрунтування позову міськрада посилалась на власне рішення про збільшення розміру орендної плати.

Відмовляючи у задоволенні позову, суд погодився з доводами відповідача, що ані законом, ані договором не передбачено право орендодавця в односторонньому порядку, з власної ініціативи вносити зміни до договору в частині перегляду розміру орендної плати, а рішення місцевої ради про збільшення орендної плати не є законодавчою підставою для внесення змін до договору. Міськрада погодилася з рішенням суду першої інстанції та не оскаржувала рішення суду в апеляційному порядку.

Інтереси клієнта в суді представляли старший юрист Юрій Колос та юрист Олександра Бортман, під керівництвом Олега Качмара, партнера практики вирішення спорів.

Монделіс Україна є українським підприємством, що належить до групи компаній Mondelēz International, – найбільшого у світі виробника шоколадної продукції, печива та цукерок.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: