fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери успішно представили Групу компаній Лекхім у господарському спорі стосовно виконання договору поставки вакцини на майже 1 млрд грн

15/ 05/ 2024
  Адвокати Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси Акціонерного товариства Лекхім – однієї з провідних в Україні фармацевтичних компаній по розробці, виробництву і продажу лікарських засобів – у господарському спорі з Державним підприємством Медичні закупівлі України. Спір між АТ Лекхім та ДП Медичні закупівлі України виник щодо виконання договору поставки понад 1,9 млн доз вакцини CoronaVac проти вірусу SARS-CoV-2 виробництва китайської біофармацевтичної компанії Сіновак (Sinovac Biotech Ltd). Договір поставки вакцини було укладено у грудні 2020 року між АТ Лекхім та ДП Медичні закупівлі України з ініціативи Міністерства охорони здоров’я України на суму майже 1 млрд грн. Це був перший договір щодо поставки вакцини проти COVID-19 в Україну, що була здійснена у першій половині 2021 року. ДП Медичні закупівлі України звернулося до господарського суду з позовами до АТ Лекхім про стягнення штрафу і пені в сукупному розмірі майже 70 мільйонів гривень за порушення строків поставки вакцини. Позиція позивача зводилася до того, що АТ Лекхім прострочило поставку першої та другої партій вакцини CoronaVac. У свою чергу, АТ Лекхім повністю заперечувало факт прострочення поставок. За результатами розгляду справи господарські суди загалом підтримали позицію відповідача (АТ Лекхім) на 97%, що означало стягнення менше 3% від заявлених до стягнення штрафних санкцій. Інтереси АТ Лекхім у спорі представляла команда адвокатів Василь Кісіль і Партнери у складі керуючого партнера, адвоката Андрія Стельмащука, радника, адвоката Юрія Колоса та старшої юристки, адвокатки Ганни Рудь. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджерки зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, публічної адвокації, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Адвокати Василь Кісіль і Партнери успішно представили інтереси Акціонерного товариства Лекхім – однієї з провідних в Україні фармацевтичних компаній по розробці, виробництву і продажу лікарських засобів – у господарському спорі з Державним підприємством Медичні закупівлі України.

Спір між АТ Лекхім та ДП Медичні закупівлі України виник щодо виконання договору поставки понад 1,9 млн доз вакцини CoronaVac проти вірусу SARS-CoV-2 виробництва китайської біофармацевтичної компанії Сіновак (Sinovac Biotech Ltd).

Договір поставки вакцини було укладено у грудні 2020 року між АТ Лекхім та ДП Медичні закупівлі України з ініціативи Міністерства охорони здоров’я України на суму майже 1 млрд грн. Це був перший договір щодо поставки вакцини проти COVID-19 в Україну, що була здійснена у першій половині 2021 року.

ДП Медичні закупівлі України звернулося до господарського суду з позовами до АТ Лекхім про стягнення штрафу і пені в сукупному розмірі майже 70 мільйонів гривень за порушення строків поставки вакцини.

Позиція позивача зводилася до того, що АТ Лекхім прострочило поставку першої та другої партій вакцини CoronaVac. У свою чергу, АТ Лекхім повністю заперечувало факт прострочення поставок.

За результатами розгляду справи господарські суди загалом підтримали позицію відповідача (АТ Лекхім) на 97%, що означало стягнення менше 3% від заявлених до стягнення штрафних санкцій.

Інтереси АТ Лекхім у спорі представляла команда адвокатів Василь Кісіль і Партнери у складі керуючого партнера, адвоката Андрія Стельмащука, радника, адвоката Юрія Колоса та старшої юристки, адвокатки Ганни Рудь.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджерки зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, публічної адвокації, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: