fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери та ПрессКом виграли справу для KFC та Pesto Café про стягнення винагороди за виконання фонограм у ресторанах

21/ 05/ 2021
  Василь Кісіль і Партнери успішно представили в суді ТОВ ПрессКом у справі проти Української ліги авторських та суміжних прав (УЛАСП). ПрессКом – компанія, яка постачає комерційним закладам (ресторани, магазини тощо) аудіо контент. Деякі клієнти компанії отримали позови від УЛАСП про стягнення упущеної вигоди за публічне виконання фонограм у закладах. Команда практики інтелектуальної власності Василь Кісіль і Партнери у складі Іларіона Томарова, радника та Дар’ї Ромащенко, адвокатки, представляли у суді ТОВ ПрессКом та його клієнтів: Тесті-Фуд (мережа ресторанів KFC) та Бастет-Фем (мережа ресторанів Pesto Cafe). Відповідачі уклали договори про виплату винагороди із представником правовласників, а правовласники вилучили права з управління УЛАСП. Отже, УЛАСП не мала права на подачу такого позову. Північний апеляційний господарський суд під час перегляду рішень суду першої інстанції відмовив у задоволенні позовів до Тесті-Фуд (KFC) та Бастет-Фем (Pesto Cafe). УЛАСП фактично є збирачем винагороди (роялті) і такі кошти не є його доходом, тому винагорода не є недоотриманим прибутком ОКУ. Отже він не має права подавати позов про їх стягнення без доручення конкретних правовласників. В результаті, УЛАСП відмовилася від нових позовів, які подавала до інших клієнтів ПрессКом. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Василь Кісіль і Партнери успішно представили в суді ТОВ ПрессКом у справі проти Української ліги авторських та суміжних прав (УЛАСП).

ПрессКом – компанія, яка постачає комерційним закладам (ресторани, магазини тощо) аудіо контент. Деякі клієнти компанії отримали позови від УЛАСП про стягнення упущеної вигоди за публічне виконання фонограм у закладах.

Команда практики інтелектуальної власності Василь Кісіль і Партнери у складі Іларіона Томарова, радника та Дар’ї Ромащенко, адвокатки, представляли у суді ТОВ ПрессКом та його клієнтів: Тесті-Фуд (мережа ресторанів KFC) та Бастет-Фем (мережа ресторанів Pesto Cafe). Відповідачі уклали договори про виплату винагороди із представником правовласників, а правовласники вилучили права з управління УЛАСП. Отже, УЛАСП не мала права на подачу такого позову.

Північний апеляційний господарський суд під час перегляду рішень суду першої інстанції відмовив у задоволенні позовів до Тесті-Фуд (KFC) та Бастет-Фем (Pesto Cafe). УЛАСП фактично є збирачем винагороди (роялті) і такі кошти не є його доходом, тому винагорода не є недоотриманим прибутком ОКУ. Отже він не має права подавати позов про їх стягнення без доручення конкретних правовласників.

В результаті, УЛАСП відмовилася від нових позовів, які подавала до інших клієнтів ПрессКом.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: