fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“Василь Кісіль і Партнери” супроводжують відкриття нового магазину “Ашан”

22/ 06/ 2018
  Навесні 2018 р. мережа гіпермаркетів Ашан в Україні поповнилася новим Ашан Зоряний в м. Дніпрі. Суперстор із торговою площею близько 3500 м² розташований у ТРЦ Дафі. Фірма Василь Кісіль і Партнери виступила юридичним радником Ашан Україна з питань оренди приміщень. Зокрема, до прийняття рішення про вибір розміщення для нового гіпермаркету, юристи фірми провели юридичну перевірку ТРЦ, його власника, земельної ділянки та повязаних з ними договорів і зобовязань. Після прийняття рішення про оренду юристи підготували проект договору з урахуванням вимог Ашан до подібних операцій. Юридичний супровід здійснювала команда практики нерухомості Василь Кісіль і Партнери в складі партнера Олександра Бородкіна та юристів Романа Рябенка й Анатолія Пашинського. Мережа магазинів Ашан, яка належить французькій Groupe Auchan SA, входить в топ-13 найбільших продавців продуктів харчування у світі, присутня в 17 країнах в Європі, Азії та Африці. В Україні Ашан представлена в 9 обласних центрах. Будівельно-інвестиційна компанія Дафі веде діяльність у сфері комерційної нерухомості й володіє двома однойменними ТРЦ у Харкові й Дніпрі. Загальна площа – понад 100 тис. м2. ТРЦ у м. Дніпрі, площею 20 тис. м2, ввели в експлуатацію в листопаді 2005 р.

Навесні 2018 р. мережа гіпермаркетів “Ашан” в Україні поповнилася новим “Ашан Зоряний” в м. Дніпрі. Суперстор із торговою площею близько 3500 м² розташований у ТРЦ “Дафі”.

Фірма “Василь Кісіль і Партнери” виступила юридичним радником “Ашан Україна” з питань оренди приміщень. Зокрема, до прийняття рішення про вибір розміщення для нового гіпермаркету, юристи фірми провели юридичну перевірку ТРЦ, його власника, земельної ділянки та пов’язаних з ними договорів і зобов’язань. Після прийняття рішення про оренду юристи підготували проект договору з урахуванням вимог “Ашан” до подібних операцій.

Юридичний супровід здійснювала команда практики нерухомості “Василь Кісіль і Партнери” в складі партнера Олександра Бородкіна та юристів Романа Рябенка й Анатолія Пашинського.

Мережа магазинів “Ашан”, яка належить французькій “Groupe Auchan SA”, входить в топ-13 найбільших продавців продуктів харчування у світі, присутня в 17 країнах в Європі, Азії та Африці. В Україні “Ашан” представлена в 9 обласних центрах.

Будівельно-інвестиційна компанія “Дафі” веде діяльність у сфері комерційної нерухомості й володіє двома однойменними ТРЦ у Харкові й Дніпрі. Загальна площа – понад 100 тис. м2. ТРЦ у м. Дніпрі, площею 20 тис. м2, ввели в експлуатацію в листопаді 2005 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: