fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери супроводжують продаж 51% акцій Спектр-Агро на користь Сумітомо Корпорейшн

17/ 07/ 2018
  11 липня 2018 р. Сумітомо Корпорейшн («Сумітомо»), ТОВ «Спектр-Агро» і ТОВ «Спектр-Агротехніка» («Спектр-Агро») підписали угоду про придбання Сумітомо 51% акцій Спектр-Агро. Василь Кісіль і Партнери консультують Спектр-Агро з усіх питань трансакції, включаючи податкове і корпоративне структурування групи компаній, перевірку підприємств і майна для цілей розкриття інформації інвестору, представництво на переговорах щодо договорів та інших документів трансакції, отримання дозволів на концентрацію та узгоджені дії і т. п. Проект супроводжує команда юристів декількох профільних практик Василь Кісіль і Партнери у складі Миколи Бойчука, Дмитра Саранчука і Євгена Сенченко під керівництвом партнерів Анни Сісецької та Олександра Бородкіна. «Україна - великий виробник сільськогосподарської продукції на світовій арені, і ми раді бути причетними до створення спільного підприємства, яке, упевнені, не тільки зможе підвищити ефективність українських сільськогосподарських виробників, але і стане показовим прикладом синергії українського і міжнародного досвіду», – прокоментувала Анна Сісецька. «Угода між Сумітомо і Спектр-Агро має всі шанси стати одним з найгучніших злиттів 2018 року в Україні», - додав Олександр Бородкін. Сумітомо - одна з найбільших японських корпорацій. Її агро-науковий напрямок є лідером серед експортерів засобів захисту рослин (ЗЗР) в Японії та забезпечує роботу компаній-дистрибюторів агрохімічної продукції в 30 країнах під брендами Sumi-Agro або Summit Agro. Крім цього, Сумітомо інвестує в компанії в Румунії та в Бразилії, бізнес-моделі яких дуже подібні до моделі роботи Спектр-Агро. Спектр-Агро була заснована в 2009 році і працює по всій території України. Компанія поставляє ЗЗР, добрива, насіння і сільськогосподарську техніку для більше ніж 3,5 тис. українських сільгоспвиробників. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

11 липня 2018 р. Сумітомо Корпорейшн («Сумітомо»), ТОВ «Спектр-Агро» і ТОВ «Спектр-Агротехніка» («Спектр-Агро») підписали угоду про придбання Сумітомо 51% акцій Спектр-Агро.

Василь Кісіль і Партнери консультують Спектр-Агро з усіх питань трансакції, включаючи податкове і корпоративне структурування групи компаній, перевірку підприємств і майна для цілей розкриття інформації інвестору, представництво на переговорах щодо договорів та інших документів трансакції, отримання дозволів на концентрацію та узгоджені дії і т. п.

Проект супроводжує команда юристів декількох профільних практик Василь Кісіль і Партнери у складі Миколи Бойчука, Дмитра Саранчука і Євгена Сенченко під керівництвом партнерів Анни Сісецької та Олександра Бородкіна.

«Україна – великий виробник сільськогосподарської продукції на світовій арені, і ми раді бути причетними до створення спільного підприємства, яке, упевнені, не тільки зможе підвищити ефективність українських сільськогосподарських виробників, але і стане показовим прикладом синергії українського і міжнародного досвіду», – прокоментувала Анна Сісецька.

«Угода між Сумітомо і Спектр-Агро має всі шанси стати одним з найгучніших злиттів 2018 року в Україні», – додав Олександр Бородкін.

Сумітомо – одна з найбільших японських корпорацій. Її агро-науковий напрямок є лідером серед експортерів засобів захисту рослин (ЗЗР) в Японії та забезпечує роботу компаній-дистриб’юторів агрохімічної продукції в 30 країнах під брендами Sumi-Agro або Summit Agro. Крім цього, Сумітомо інвестує в компанії в Румунії та в Бразилії, бізнес-моделі яких дуже подібні до моделі роботи Спектр-Агро.

Спектр-Агро була заснована в 2009 році і працює по всій території України. Компанія поставляє ЗЗР, добрива, насіння і сільськогосподарську техніку для більше ніж 3,5 тис. українських сільгоспвиробників.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: