fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери – радник KDD Group та Ковальської щодо NUVO BUSINESS PARK

05/ 02/ 2021
  Напередодні 2021 року KDD Group та Ковальська оголосили про початок нового проєкту будівництва бізнес-парку NUVO по вул. Жилянській у м. Києві на території колишньої промзони, площею близько 2 га. Проєкт включає пять офісних центрів класу А, житло та апартаменти бізнес-класу. Комерційна площа бізнес-парку перевищує 88 тис м2. Вартість придбання становила $15 млн. KDD Group та Ковальська планують інвестувати в будівництво парку близько $100 млн протягом наступних 5 років. Угода щодо придбання майданчику розпочалася наприкінці 2019 року. Василь Кісіль і Партнери виступили головним юридичним радником проєкту і представляли інтереси покупців з усіх юридичних питань щодо структурування угоди, ведення переговорів і підготовки необхідних документів щодо придбання часток у статутному капіталі українського товариства, яке володіє земельною ділянкою під будівництво бізнес-парку. Зокрема, в структурі угоди були враховані необхідність погашення боргів товариства перед його учасниками і бенефіціарами, а також українськими банками, податкове планування за допомогою корпоративного венчурного фонду на стороні продавця, очищення товариства і ділянки від податкових та інших ризиків і обтяжень тощо. До складу команди, що працювала над проєктом, увійшли партнер Олександр Бородкін та юрист Роман Ємець. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Напередодні 2021 року KDD Group та Ковальська оголосили про початок нового проєкту будівництва бізнес-парку NUVO по вул. Жилянській у м. Києві на території колишньої промзони, площею близько 2 га. Проєкт включає п’ять офісних центрів класу “А”, житло та апартаменти бізнес-класу. Комерційна площа бізнес-парку перевищує 88 тис м2. Вартість придбання становила $15 млн. KDD Group та Ковальська планують інвестувати в будівництво парку близько $100 млн протягом наступних 5 років.

Угода щодо придбання майданчику розпочалася наприкінці 2019 року. Василь Кісіль і Партнери виступили головним юридичним радником проєкту і представляли інтереси покупців з усіх юридичних питань щодо структурування угоди, ведення переговорів і підготовки необхідних документів щодо придбання часток у статутному капіталі українського товариства, яке володіє земельною ділянкою під будівництво бізнес-парку. Зокрема, в структурі угоди були враховані необхідність погашення боргів товариства перед його учасниками і бенефіціарами, а також українськими банками, податкове планування за допомогою корпоративного венчурного фонду на стороні продавця, очищення товариства і ділянки від податкових та інших ризиків і обтяжень тощо.

До складу команди, що працювала над проєктом, увійшли партнер Олександр Бородкін та юрист Роман Ємець.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: