fbpx

Василь Кісіль і Партнери проконсультували Бритіш Американ Тобакко щодо виведення на ринок України інноваційної технології нагрівання тютюну glo™

11/ 10/ 2018
  У серпні 2018 року у споживачів тютюну в Україні зявилася можливість зробити попереднє замовлення на пристрій для нагрівання тютюну glo™, а вже 18 вересня 2018 року було відкрито перший фірмовий магазин glo™ в ТЦ Гулівер в Києві. Бритіш Американ Тобакко позиціонує glo™ як революційний прорив у споживанні тютюну із потенційно зменшеним ризиком.  Команда Василь Кісіль і Партнери у складі партнера Олександра Бородкіна та юриста Дмитра Саранчука консультували Бритіш Американ Тобакко Україна з питань обрання моделі імпорту в Україну пристроїв glo та стіків neostiks. Крім того, протягом трьох місяців Дмитро Саранчук працював у складі команди юристів Бритіш Американ Тобакко, як залучений спеціаліст. Юристи Василь Кісіль і Партнери брали участь у розробленні нових для тютюнового ринку України моделей дистрибуції та роздрібного продажу пристроїв glo та тютюнових стіків neostiks, в тому числі за замовленнями через веб-сайти, за попередніми замовленнями, а також моделі взаємодії з glo-експертами. Бритіш Американ Тобакко — одна з провідних глобальних міжнародних компаній, під торговими марками якої продукція продається на понад 200 ринках. Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

У серпні 2018 року у споживачів тютюну в Україні з’явилася можливість зробити попереднє замовлення на пристрій для нагрівання тютюну glo™, а вже 18 вересня 2018 року було відкрито перший фірмовий магазин glo™ в ТЦ “Гулівер” в Києві. Бритіш Американ Тобакко позиціонує glo™ як революційний прорив у споживанні тютюну із потенційно зменшеним ризиком. 

Команда Василь Кісіль і Партнери у складі партнера Олександра Бородкіна та юриста Дмитра Саранчука консультували Бритіш Американ Тобакко Україна з питань обрання моделі імпорту в Україну пристроїв glo та стіків neostiks. Крім того, протягом трьох місяців Дмитро Саранчук працював у складі команди юристів Бритіш Американ Тобакко, як залучений спеціаліст.

Юристи Василь Кісіль і Партнери брали участь у розробленні нових для тютюнового ринку України моделей дистрибуції та роздрібного продажу пристроїв glo та тютюнових стіків neostiks, в тому числі за замовленнями через веб-сайти, за попередніми замовленнями, а також моделі взаємодії з glo-експертами.

Бритіш Американ Тобакко — одна з провідних глобальних міжнародних компаній, під торговими марками якої продукція продається на понад 200 ринках. Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: