fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери консультують OSEA S.A. стосовно укладення договору з товариством Нібулон про будівництво швидкісних патрульних катерів для Державної прикордонної служби України

14/ 01/ 2022
  30 листопада 2021 року французька компанія-лідер суднобудування з алюмінію OCEA S.A. та українське ТОВ Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» уклали договір про будівництво п’яти швидкісних патрульних катерів типу OCEA FPB 98 MKI. Патрульні катери призначені для посилення морської безпеки України. Церемонія спуску на воду катера BG201, першого з катерів типу OCEA FPB 98 MKI, що входить до складу флотилії з двадцяти суден, відбулася у четвер 9 грудня 2021 року на будівельному майданчику компанії OCEA в м. Ле-Сабль д’Олон. На церемонії були присутні Високоповажний Посол України у Франції Вадим Омельченко та представник Уряду Франції. Після завершення будівництва катери передадуть Державній прикордонній службі України відповідно до умов Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та охорони України від 2019 року. Команда Василь Кісіль і Партнери, у складі партнерів Олега Альошина та Олександра Бородкіна, а також юриста Дмитра Саранчука, консультувала OCEA S.A. з питань укладення договору та оподаткування. OCEA S.A. є французьким лідером у галузі суднобудування з алюмінію, яка збудувала понад 300 суден, та представлена у понад 80 країнах Європи, Близького Сходу, Африки, Азії, Латинської Америки та Центральної Америки. * * * Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

30 листопада 2021 року французька компанія-лідер суднобудування з алюмінію OCEA S.A. та українське ТОВ Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» уклали договір про будівництво п’яти швидкісних патрульних катерів типу OCEA FPB 98 MKI. Патрульні катери призначені для посилення морської безпеки України.

Церемонія спуску на воду катера BG201, першого з катерів типу OCEA FPB 98 MKI, що входить до складу флотилії з двадцяти суден, відбулася у четвер 9 грудня 2021 року на будівельному майданчику компанії OCEA в м. Ле-Сабль д’Олон. На церемонії були присутні Високоповажний Посол України у Франції Вадим Омельченко та представник Уряду Франції.

Після завершення будівництва катери передадуть Державній прикордонній службі України відповідно до умов Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та охорони України від 2019 року.

Команда Василь Кісіль і Партнери, у складі партнерів Олега Альошина та Олександра Бородкіна, а також юриста Дмитра Саранчука, консультувала OCEA S.A. з питань укладення договору та оподаткування.

OCEA S.A. є французьким лідером у галузі суднобудування з алюмінію, яка збудувала понад 300 суден, та представлена у понад 80 країнах Європи, Близького Сходу, Африки, Азії, Латинської Америки та Центральної Америки.

* * *

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: