fbpx

Василь Кісіль і Партнери консультують Лекхім щодо розширення виробничих потужностей в Україні

31/ 01/ 2020
  Наприкінці 2019 р. ТОВ Лекхім-Обухів придбало дві земельні ділянки під розширення виробництва загальною площею близько 2 га у м. Обухові Київської області. Василь Кісіль і Партнери виступили єдиним юридичним радником в угоді та проконсультували інвестора з питань перевірки прав на земельні ділянки, надали рекомендації за результатами такої перевірки, здійснили структурування угоди, підготовку договору купівлі-продажу тощо. Юридичний супровід проекту здійснювала команда юристів Василь Кісіль і Партнери у складі партнера Олександра Бородкіна, старшого юриста Романа Рябенка та юриста Максима Рештакова. Група компаній Лекхім – одна з провідних фармацевтичних компаній України по розробці, виробництву і продажу лікарських препаратів, яка пропонує широкий асортимент (більше 160 найменувань) генерикових препаратів майже всіх терапевтичних груп і щорічно реєструє близько 10 новинок, створених за передовими технологіями. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Наприкінці 2019 р. ТОВ “Лекхім-Обухів” придбало дві земельні ділянки під розширення виробництва загальною площею близько 2 га у м. Обухові Київської області.

Василь Кісіль і Партнери виступили єдиним юридичним радником в угоді та проконсультували інвестора з питань перевірки прав на земельні ділянки, надали рекомендації за результатами такої перевірки, здійснили структурування угоди, підготовку договору купівлі-продажу тощо.

Юридичний супровід проекту здійснювала команда юристів Василь Кісіль і Партнери у складі партнера Олександра Бородкіна, старшого юриста Романа Рябенка та юриста Максима Рештакова.

Група компаній “Лекхім” – одна з провідних фармацевтичних компаній України по розробці, виробництву і продажу лікарських препаратів, яка пропонує широкий асортимент (більше 160 найменувань) генерикових препаратів майже всіх терапевтичних груп і щорічно реєструє близько 10 новинок, створених за передовими технологіями.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: