fbpx

Василь Кісіль і Партнери консультують Інститут Ґете у зв’язку з відкриттям нового офісу

06/ 08/ 2020
  Інститут Ґете оголосив про переїзд до нового офісу за адресою: вул. Лаврська, 16-Л у м. Києві. Цьому передували близько 18 місяців перемовин, роботи з документами та реконструкції будівлі колишньої Києво-Печерської фортеці (цитаделі) для приведення її у відповідність до потреб сучасного офісу. Василь Кісіль і Партнери представляли інтереси орендодавця і консультували з усіх юридичних питань, включаючи підготовку та погодження основного договору оренди та повязаної документації, перевірку наявності необхідних погоджень від органів охорони культурної спадщини в м. Києві та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Правочин було ускладнено наявністю у орендодавця зобов’язання щодо виконання та оформлення певних оздоблювальних робіт у приміщенні, які були частково профінансовані орендарем. Відповідні домовленості були включені в структуру загального договору. До складу команди, що працювала над проєктом, увійшли партнер Олександр Бородкін та юристка Тетяна Ревуцька. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Інститут Ґете оголосив про переїзд до нового офісу за адресою: вул. Лаврська, 16-Л у м. Києві. Цьому передували близько 18 місяців перемовин, роботи з документами та реконструкції будівлі колишньої Києво-Печерської фортеці (цитаделі) для приведення її у відповідність до потреб сучасного офісу.

Василь Кісіль і Партнери представляли інтереси орендодавця і консультували з усіх юридичних питань, включаючи підготовку та погодження основного договору оренди та пов’язаної документації, перевірку наявності необхідних погоджень від органів охорони культурної спадщини в м. Києві та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Правочин було ускладнено наявністю у орендодавця зобов’язання щодо виконання та оформлення певних оздоблювальних робіт у приміщенні, які були частково профінансовані орендарем. Відповідні домовленості були включені в структуру загального договору.

До складу команди, що працювала над проєктом, увійшли партнер Олександр Бородкін та юристка Тетяна Ревуцька.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: shevchenko@vkp.ua

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва,

а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: