fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“Василь Кісіль і Партнери” представили інтереси “Сумітек Україна” у спорі про стягнення заборгованості

01/ 09/ 2017
  Юристи «Василь Кісіль і Партнери» успішно представили інтереси «Сумітек Україна» у судовому спорі щодо стягнення заборгованості за надані послуги з ремонту та обслуговування техніки. Суди першої та апеляційної інстанції визнали обґрунтованими вимоги компанії «Сумітек Україна» щодо сплати вартості послуг та стягнули із замовника заборгованість разом із штрафними санкціями. Оскільки боржник та частина його майна знаходяться на території проведення антитерористичної операції на сході України, це потребувало вжиття додаткових заходів як від суду, так і від позивача, для належного повідомлення відповідача про подання позову, призначення судових засідань та про прийняті судові рішення. Юристам «Василь Кісіль і Партнери» вдалося забезпечити розгляд справи у встановлені законодавством строки та отримати позитивне рішення про стягнення з відповідача заборгованості та штрафних санкцій. Інтереси клієнта у судовій справі представляли партнер Олександр Бородкін та старший юрист Юрій Колос. Компанія «Сумітек Україна» є провідним дистриб’ютором обладнання та постачальником комплексних рішень для бізнесу в гірничорудній промисловості, видобуванні корисних копалин, будівництві та складській логістиці. Компанія працює на ринку України з 2003 року, та належить до групи Сумітомо Корпорейшн (Токіо, Японія), однієї з найбільших торгових корпорацій світу. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури.«Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: Terra Lex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Юристи «Василь Кісіль і Партнери» успішно представили інтереси «Сумітек Україна» у судовому спорі щодо стягнення заборгованості за надані послуги з ремонту та обслуговування техніки.

Суди першої та апеляційної інстанції визнали обґрунтованими вимоги компанії «Сумітек Україна» щодо сплати вартості послуг та стягнули із замовника заборгованість разом із штрафними санкціями.

Оскільки боржник та частина його майна знаходяться на території проведення антитерористичної операції на сході України, це потребувало вжиття додаткових заходів як від суду, так і від позивача, для належного повідомлення відповідача про подання позову, призначення судових засідань та про прийняті судові рішення. Юристам «Василь Кісіль і Партнери» вдалося забезпечити розгляд справи у встановлені законодавством строки та отримати позитивне рішення про стягнення з відповідача заборгованості та штрафних санкцій.

Інтереси клієнта у судовій справі представляли партнер Олександр Бородкін та старший юрист Юрій Колос.

Компанія «Сумітек Україна» є провідним дистриб’ютором обладнання та постачальником комплексних рішень для бізнесу в гірничорудній промисловості, видобуванні корисних копалин, будівництві та складській логістиці. Компанія працює на ринку України з 2003 року, та належить до групи Сумітомо Корпорейшн (Токіо, Японія), однієї з найбільших торгових корпорацій світу.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури.«Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: Terra Lex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: