fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ваша найкрасивіша зима в Австрії: SkyUp відкрив продаж квитків на рейси до Зальцбурга

17/ 08/ 2021
  Австрія чарівна в будь-яку пору року, але саме взимку її мальовничі пейзажі, історичні міста і містечка виглядають по-особливому ефектно. Стартуємо 26 грудня за маршрутом Київ — Зальцбург — Київ. Чому Зальцбург Якщо й влаштовувати собі новорічну казку, то в особливому місці. Прикрашений до Різдва Зальцбург, особливо його Старе місто, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО, в грудні наскрізь просочується теплою атмосферою затишку і передчуттям дива. Все навкруги виглядає казковим, різдвяні та новорічні ярмарки додають колориту і створюють піднесений настрій, а зовсім поруч — одні з кращих гірськолижні курорти Австрії: Капрун, Бад-Гаштайн, Бад-Хофгаштайн, Заальбах, Цель-ам-Зее. Розклад рейсів і ціни Старт рейсів Київ — Зальцбург — Київ заплановано на 26 грудня. У січні спочатку літатимемо щонеділі, а з 15 січня та в лютому — по суботах. Інформація щодо вїзду в Австрію станом на 16.08.21 Для вїзду в Австрію громадянам України, за винятком дітей, яким не виповнилося 12 років, необхідно виконати одну з вимог на вибір та мати: сертифікат про вакцинацію визнаною вакциною англійською або німецькою мовою, за умови, що минуло не менше 14 днів та не більше 270 днів з дати завершення повної схеми вакцинації (якщо передбачено введення декількох доз, то такою датою є введення останньої дози вакцини) АБО негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду, та відбуття 10-денної самоізоляції АБО негативний експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 48 годин до в’їзду, та відбуття 10-денної самоізоляції АБО підтвердження про одужання, якщо від дати зараження пройшло не більше 180 днів, або довідка про наявність антитіл, дійсна протягом 90 днів після аналізу заповнена до в’їзду в країну анкета (PTC) для тих, хто для в’їзду надає документи про тестування на Covid-19 або підтвердження про одужання/довідка про наявність антитіл Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту на офіційних інтернет-ресурсах вибраної країни чи на вебресурсі «Поради подорожуючим від Консульської служби України». Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Австрія чарівна в будь-яку пору року, але саме взимку її мальовничі пейзажі, історичні міста і містечка виглядають по-особливому ефектно. Стартуємо 26 грудня за маршрутом Київ — Зальцбург — Київ.

Чому Зальцбург

Якщо й влаштовувати собі новорічну казку, то в особливому місці. Прикрашений до Різдва Зальцбург, особливо його Старе місто, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО, в грудні наскрізь просочується теплою атмосферою затишку і передчуттям дива. Все навкруги виглядає казковим, різдвяні та новорічні ярмарки додають колориту і створюють піднесений настрій, а зовсім поруч — одні з кращих гірськолижні курорти Австрії: Капрун, Бад-Гаштайн, Бад-Хофгаштайн, Заальбах, Цель-ам-Зее.

Розклад рейсів і ціни

Старт рейсів Київ — Зальцбург — Київ заплановано на 26 грудня. У січні спочатку літатимемо щонеділі, а з 15 січня та в лютому — по суботах.

Інформація щодо в’їзду в Австрію станом на 16.08.21

Для в’їзду в Австрію громадянам України, за винятком дітей, яким не виповнилося 12 років, необхідно виконати одну з вимог на вибір та мати:

  • сертифікат про вакцинацію визнаною вакциною англійською або німецькою мовою, за умови, що минуло не менше 14 днів та не більше 270 днів з дати завершення повної схеми вакцинації (якщо передбачено введення декількох доз, то такою датою є введення останньої дози вакцини)

АБО

  • негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду, та відбуття 10-денної самоізоляції

АБО

  • негативний експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 48 годин до в’їзду, та відбуття 10-денної самоізоляції

АБО

  • підтвердження про одужання, якщо від дати зараження пройшло не більше 180 днів, або довідка про наявність антитіл, дійсна протягом 90 днів після аналізу
  • заповнена до в’їзду в країну анкета (PTC) для тих, хто для в’їзду надає документи про тестування на Covid-19 або підтвердження про одужання/довідка про наявність антитіл

Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту на офіційних інтернет-ресурсах вибраної країни чи на вебресурсі «Поради подорожуючим від Консульської служби України». Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: