fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Valuation & Advisory Nexia DK реалізував проект з оцінки вартості майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності

01/ 12/ 2023
  Підрозділ Valuation & Advisory Nexia DK, під керівництвом Ярослав Нагул, успішно реалізував важливий проект з оцінки вартості майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності в Сінгапурі. Проект, спрямований на визначення ринкової вартості для купівлі-продажу та списання резервів на права інтелектуальної власності, був реалізований відповідно до рекомендацій Inland Revenue Authority of Singapore (IRAS). Оцінка здійснювалась на основі найкращих практик Nexia у світі та відповідала Міжнародним стандартам оцінки (МСО) та Посібнику з електронного оподаткування IRAS: Оцінка майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності для цілей розділу 19B Закону про податок на прибуток, опублікованого Податковою службою Сінгапуру. Важливим етапом проекту була перевірка та схвалення звіту з оцінки Податковою службою Сінгапуру, що підкреслює високий ступінь професійної компетентності та дотримання вимог найвищих стандартів у галузі. Ярослав Нагул, керівник Valuation & Advisory Nexia DK, зазначив: Ми пишаємося успішним завершенням цього проекту та підтвердженням високого ступеня довіри, яким користуються наші послуги серед клієнтів та Податкової служби Сінгапуру. Наш підхід, заснований на міжнародних стандартах та найкращих практиках, дозволяє нам надавати клієнтам високоякісні та професійні послуги в сфері оцінки майнових прав на обєкти інтелектуальної власності. Для отримання консультації та детальної інформації про послуги з оцінки, звертайтеся до наших фахівців. Nexia DK завжди відкрита для співпраці та рада буде допомогти і Вам! * * * Інформація про компанію Nexia DK: Nexia DK. Auditors and Consultants, група компаній, що є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній - Nexia. Nexia є повноправним членом Форуму фірм (FoF), Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає 12-е місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2022. Мережа Nexia налічує 608 офісів у понад 122 країн світу. В Україні група компаній Nexia DK заснована у 2003 році, і сьогодні займає провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Офіси компанії розташовані у Львові та Києві.  Об’єднуючи близько 90 фахівців у різних напрямках бізнесу Nexia DK вирішує найскладніші завдання та допомагає своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки. 

Підрозділ Valuation & Advisory Nexia DK, під керівництвом Ярослав Нагул, успішно реалізував важливий проект з оцінки вартості майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності в Сінгапурі.

Проект, спрямований на визначення ринкової вартості для купівлі-продажу та списання резервів на права інтелектуальної власності, був реалізований відповідно до рекомендацій Inland Revenue Authority of Singapore (IRAS). Оцінка здійснювалась на основі найкращих практик Nexia у світі та відповідала Міжнародним стандартам оцінки (МСО) та Посібнику з електронного оподаткування IRAS: Оцінка майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності для цілей розділу 19B Закону про податок на прибуток, опублікованого Податковою службою Сінгапуру. Важливим етапом проекту була перевірка та схвалення звіту з оцінки Податковою службою Сінгапуру, що підкреслює високий ступінь професійної компетентності та дотримання вимог найвищих стандартів у галузі.

Ярослав Нагул, керівник Valuation & Advisory Nexia DK, зазначив: “Ми пишаємося успішним завершенням цього проекту та підтвердженням високого ступеня довіри, яким користуються наші послуги серед клієнтів та Податкової служби Сінгапуру. Наш підхід, заснований на міжнародних стандартах та найкращих практиках, дозволяє нам надавати клієнтам високоякісні та професійні послуги в сфері оцінки майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності.”

Для отримання консультації та детальної інформації про послуги з оцінки, звертайтеся до наших фахівців. Nexia DK завжди відкрита для співпраці та рада буде допомогти і Вам!

* * *

Інформація про компанію Nexia DK:

Nexia DK. Auditors and Consultants, група компаній, що є частиною провідної глобальної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній – Nexia.

Nexia є повноправним членом Форуму фірм (FoF), Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC) та займає 12-е місце серед міжнародних мереж згідно з рейтингом International Accounting Bulletin Survey 2022. Мережа Nexia налічує 608 офісів у понад 122 країн світу.

В Україні група компаній Nexia DK заснована у 2003 році, і сьогодні займає провідні місця на українському ринку аудиту, права, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Офіси компанії розташовані у Львові та Києві. 

Об’єднуючи близько 90 фахівців у різних напрямках бізнесу Nexia DK вирішує найскладніші завдання та допомагає своїм клієнтам впевнено виходити на нові ринки. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: