fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Валерія Гудій провела семінар з питань адаптації трудового законодавства України до законодавства ЄС

20/ 06/ 2024
  Валерія Гудій, партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», член Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації, провела семінар для компаній-членів Асоціації на тему: «Тенденції Європейського Союзу у сфері зайнятості». Захід відбувся 13 червня 2024 року в Києві. Висвітлюючи зміни до трудового законодавства, які має впровадити Україна згідно Директив ЄС, і нові виклики, до яких потрібно готуватись українським роботодавцям, Валерія Гудій наголосила, що єдиний з ЄС внутрішній ринок неможливо побудувати без більш інтенсивної координації у сфері регулювання умов зайнятості. В рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у напрямку соціальної політики та зайнятості, Україна мала транспонувати в своє законодавство визначені директиви Європейського Парламенту та Ради (ЄС) в наступних питаннях: мінімальні стандарти трудового законодавства, недискримінація та рівність, здоров’я та безпека праці. Однак, згідно звіту Європейської Комісії за 2023 рік, у цій сфері Україна перебуває на ранній стадії змін і поки що досягла обмеженого прогресу. «ЄС ухвалює директиви, які країни-члени повинні транспонувати у національне законодавство. Директиви є обов’язковими для країн-членів ЄС, але країни можуть обирати засоби для досягнення визначених в них положень, – підкреслила Валерія Гудій. – Згідно звіту Європейської Комісії за 2023 рік, Україні необхідно осучаснити Кодекс законів про працю, привести його у відповідність до законодавства ЄС. Високий рівень незадекларованої праці, як і обмеження повноважень Держпраці, негативно відмічені Комісією перед Європейським парламентом». Участь у семінарі прийняли члени Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації, керівники юридичних департаментів та HR-відділів найбільших компаній. Європейська Бізнес Асоціація (EBA) — це найбільше об’єднання іноземного, європейського і вітчизняного бізнесу в Україні. Асоціація заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні та працює над покращенням інвестиційного клімату України, розвитком економіки та професійної освіти.

Валерія Гудій, партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», член Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації, провела семінар для компаній-членів Асоціації на тему: «Тенденції Європейського Союзу у сфері зайнятості». Захід відбувся 13 червня 2024 року в Києві.

Висвітлюючи зміни до трудового законодавства, які має впровадити Україна згідно Директив ЄС, і нові виклики, до яких потрібно готуватись українським роботодавцям, Валерія Гудій наголосила, що єдиний з ЄС внутрішній ринок неможливо побудувати без більш інтенсивної координації у сфері регулювання умов зайнятості.

В рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у напрямку соціальної політики та зайнятості, Україна мала транспонувати в своє законодавство визначені директиви Європейського Парламенту та Ради (ЄС) в наступних питаннях: мінімальні стандарти трудового законодавства, недискримінація та рівність, здоров’я та безпека праці. Однак, згідно звіту Європейської Комісії за 2023 рік, у цій сфері Україна перебуває на ранній стадії змін і поки що досягла обмеженого прогресу.

«ЄС ухвалює директиви, які країни-члени повинні транспонувати у національне законодавство. Директиви є обов’язковими для країн-членів ЄС, але країни можуть обирати засоби для досягнення визначених в них положень, – підкреслила Валерія Гудій. – Згідно звіту Європейської Комісії за 2023 рік, Україні необхідно осучаснити Кодекс законів про працю, привести його у відповідність до законодавства ЄС. Високий рівень незадекларованої праці, як і обмеження повноважень Держпраці, негативно відмічені Комісією перед Європейським парламентом».

Участь у семінарі прийняли члени Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації, керівники юридичних департаментів та HR-відділів найбільших компаній.

Європейська Бізнес Асоціація (EBA) — це найбільше об’єднання іноземного, європейського і вітчизняного бізнесу в Україні. Асоціація заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні та працює над покращенням інвестиційного клімату України, розвитком економіки та професійної освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: