fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВАЙТЕРРА УКРАЇНА розширила свою мережу внутрішнього складського зберігання

11/ 06/ 2024
    У травні ВАЙТЕРРА УКРАЇНА розширила свою мережу внутрішнього складського зберігання, придбавши елеватор у Вінницькій області. Будучи ключовим учасником глобального постачання продовольства у світі, VITERRA прагне підтримувати українську сільськогосподарську галузь, продовжуючи інвестувати в планування та проекти, які сприяють її довгостроковому зростанню та розвитку. Пеньківський елеватор має потужність зберігання 26 тис. тонн і може приймати 3 тис. тонн зерна на добу. Він також здатний відвантажити до 54 залізничних вагонів протягом 40 годин. Кантрі менеджер ВАЙТЕРРА УКРАЇНА Олексій Деркач поділився новиною з колегами у своєму щомісячному листі. «Я хочу подякувати колегам з наших регіональних офісів, а також командам фінансів, юристів, логістики, харчової безпеки та HSE за їх роботу над цим проектом», - додав Олексій. Придбання цього елеватора спрямоване на збільшення прямих закупівель агропродукції безпосередньо від виробників у регіоні та її відвантаження до глибоководних портів України.
01/

 

У травні ВАЙТЕРРА УКРАЇНА розширила свою мережу внутрішнього складського зберігання, придбавши елеватор у Вінницькій області. Будучи ключовим учасником глобального постачання продовольства у світі, VITERRA прагне підтримувати українську сільськогосподарську галузь, продовжуючи інвестувати в планування та проекти, які сприяють її довгостроковому зростанню та розвитку.

Пеньківський елеватор має потужність зберігання 26 тис. тонн і може приймати 3 тис. тонн зерна на добу. Він також здатний відвантажити до 54 залізничних вагонів протягом 40 годин.

Кантрі менеджер ВАЙТЕРРА УКРАЇНА Олексій Деркач поділився новиною з колегами у своєму щомісячному листі. «Я хочу подякувати колегам з наших регіональних офісів, а також командам фінансів, юристів, логістики, харчової безпеки та HSE за їх роботу над цим проектом», – додав Олексій.

Придбання цього елеватора спрямоване на збільшення прямих закупівель агропродукції безпосередньо від виробників у регіоні та її відвантаження до глибоководних портів України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: