fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вайтерра Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Ми почали маркетингову діяльність в Україні в 1996 році.

ПІІ «Вайтерра Україна» вагомо присутнє у всіх основних сільськогосподарських областях України. Наші п’ять маркетингових філіалів охоплюють понад 24 областей.

Наш бізнес це – заготівля та маркетинг, побудований на мережі високоякісних активів, що складається з двох лінійних елеваторів, олійно-екстракційного заводу, глибоководного портового зернового та найкращого у своєму класі олійного терміналів. Крім того, наші залізничні активи дозволяють нам вчасно та ефективно здійснювати доставку продукції нашим клієнтам.

Насамперед ми купуємо сільськогосподарську продукцію безпосередньо від виробників та сільськогосподарських холдингів на всіх можливих умовах.

Наше управління повним ланцюгом постачання гарантує відповідність продукції, що постачається, вимогам кінцевих споживачів, її надійність та високу якість.

З акцентом на сталий розвиток, безпеку, надійність і високу якість нашого ланцюга постачання, маркетингу та переробки, ми прагнемо захистити наших клієнтів, працівників, місцеві громади та навколишнє середовище.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: