fbpx

В приватизації ОГХК очікується велика конкуренція

17/ 01/ 2020
  Компанія «BDO Корпоративні Фінанси» є радником Фонду державного майна України з підготовки до приватизації та продажу 100% пакета акцій АТ «Обєднана гірничо-хімічна компанія» відповідно до Договору та розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 883-р. Компанія «BDO Корпоративні Фінанси» організувала та залучила кваліфікованих консультантів для проведення аудиту фінансової звітності за МСФЗ за 9 місяців 2019 року, екологічного аудиту, юридичного, податкового, фінансового, операційного та технологічного Due Diligence, оцінки вартості запасів корисних копалин та оцінки вартості 100% пакета акцій відповідно з планом підготовки до приватизації пакета акцій «ОГХК». В грудні 2019 року компанія «BDO Корпоративні Фінанси» розпочала пре-маркетинг – вивчення інтересу щодо приватизації «ОГХК» серед кваліфікованих потенційних інвесторів, які складаються з міжнародних стратегічних індустріальних компаній, міжнародних спеціалізованих інвестиційних фондів та українських промислових груп. Керуючий партнер компанії «BDO Корпоративні Фінанси», Віталій Струков зазначає: «Ми залучили офіси BDO в Великобританії, Ірландії, Німеччині, Франції, Бельгії, Японії, Гонконзі, Китаї, Австралії, США та Канаді, щоб швидше зв’язатися з потенційними покупцями. Ми вже отримали підтвердження інтересу від міжнародних компаній з Азії та США, інвестиційних фондів з Австралії та українських промислових груп. Збір індикативних пропозицій проведемо в лютому 2020 року». У березні 2020 року планується завершити підготовку рекомендацій щодо умов проведення аукціону та стартової ціни. У разі прийняття Кабінетом Міністрів України відповідного рішення, аукціон з продажу пакета акцій «ОГХК» розміром 100% статутного капіталу  можна буде провести в травні 2020 року. Про  компанію BDO Компанія «BDO Корпоративні Фінанси» спеціалізується на угодах M&A, залученню фінансування та стратегічному консалтингу та входить до міжнародної мережі BDO, яка реалізувала близько 1400 М&A угод на суму 81 мільярдів доларів США у 2018 році. BDО в Україні – провідна аудиторсько-консалтингова група, учасник 5-го в світі міжнародного обєднання незалежних аудиторських і консультаційних компаній. Компанія надає широкий спектр послуг з аудиту, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес- та ІТ-консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оціночної практики, стійкого розвитку та інше. Близько 200 співробітників працює в офісах компанії, розташованих у Києві та Дніпрі. Фахівці компанії володіють сертифікатами зразка АССА, СРА, CIMA, CISA тощо та мають великий практичний досвід застосування МСФЗ та МСА. BDО International має більше 1600 офісів в 168 країнах світу, загальним обсягом реалізації 9,6 мільярдів доларів США. З усіх питань, будь ласка, звертайтеся до Ольги Корнійченко, керівника відділу маркетингу BDO Україна okorniichenko@bdo.ua   Або відвідайте наш сайт  www.bdo.ua

Компанія «BDO Корпоративні Фінанси» є радником Фонду державного майна України з підготовки до приватизації та продажу 100% пакета акцій АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» відповідно до Договору та розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 883-р.

Компанія «BDO Корпоративні Фінанси» організувала та залучила кваліфікованих консультантів для проведення аудиту фінансової звітності за МСФЗ за 9 місяців 2019 року, екологічного аудиту, юридичного, податкового, фінансового, операційного та технологічного Due Diligence, оцінки вартості запасів корисних копалин та оцінки вартості 100% пакета акцій відповідно з планом підготовки до приватизації пакета акцій «ОГХК».

В грудні 2019 року компанія «BDO Корпоративні Фінанси» розпочала пре-маркетинг – вивчення інтересу щодо приватизації «ОГХК» серед кваліфікованих потенційних інвесторів, які складаються з міжнародних стратегічних індустріальних компаній, міжнародних спеціалізованих інвестиційних фондів та українських промислових груп.

Керуючий партнер компанії «BDO Корпоративні Фінанси», Віталій Струков зазначає: «Ми залучили офіси BDO в Великобританії, Ірландії, Німеччині, Франції, Бельгії, Японії, Гонконзі, Китаї, Австралії, США та Канаді, щоб швидше зв’язатися з потенційними покупцями. Ми вже отримали підтвердження інтересу від міжнародних компаній з Азії та США, інвестиційних фондів з Австралії та українських промислових груп. Збір індикативних пропозицій проведемо в лютому 2020 року».

У березні 2020 року планується завершити підготовку рекомендацій щодо умов проведення аукціону та стартової ціни. У разі прийняття Кабінетом Міністрів України відповідного рішення, аукціон з продажу пакета акцій «ОГХК» розміром 100% статутного капіталу  можна буде провести в травні 2020 року.

Про  компанію BDO

Компанія «BDO Корпоративні Фінанси» спеціалізується на угодах M&A, залученню фінансування та стратегічному консалтингу та входить до міжнародної мережі BDO, яка реалізувала близько 1400 М&A угод на суму 81 мільярдів доларів США у 2018 році.

BDО в Україні – провідна аудиторсько-консалтингова група, учасник 5-го в світі міжнародного об’єднання незалежних аудиторських і консультаційних компаній. Компанія надає широкий спектр послуг з аудиту, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес- та ІТ-консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оціночної практики, стійкого розвитку та інше. Близько 200 співробітників працює в офісах компанії, розташованих у Києві та Дніпрі. Фахівці компанії володіють сертифікатами зразка АССА, СРА, CIMA, CISA тощо та мають великий практичний досвід застосування МСФЗ та МСА.

BDО International має більше 1600 офісів в 168 країнах світу, загальним обсягом реалізації 9,6 мільярдів доларів США.

З усіх питань, будь ласка, звертайтеся до Ольги Корнійченко, керівника відділу маркетингу BDO Україна okorniichenko@bdo.ua  

Або відвідайте наш сайт  www.bdo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: