fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В офісі «Антіки» відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Energy Club, «Первомайськдизельмаш» та міською радою м. Борислава

05/ 12/ 2019
  В офісі «Антіки» відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Energy Club, «Первомайськдизельмаш» та міською радою м. Борислава 29 листопада 2019 року в офісі юридичної фірми «Антіка» був підписаний трьохсторонній меморандум між Energy Club, ТДВ «Первомайськдизельмаш» та міською радою Борислава Львівської області. Співпраця має на меті вдосконалення регіональної енергосистеми шляхом використання газу попутного видобутку для одночасного виробництва електричної та теплової енергії. Предметом підписаного Меморандуму є впровадження високоефективного обладнання – когенераційних установок (КГУ) на базі газових двигун-генераторів виробництва ТДВ «Первомайськдизельмаш», які будуть працювати на супутньому, нафтовому вакуумному відбензиненому газу в місті Бориславі Львівської області. Проект дозволить вирішити дві регіональні задачі. Одна з них економічна, що полягає в одержанні комунальним підприємством буквальної енергонезалежності та високоекономічних показників: низька собівартість електричної та теплової енергії, що може сприяти зменшенню тарифів на опалення; отримання додаткового доходу від реалізації надлишкової електричної енергії та збільшення робочих місць. Екологічна ціль проекту полягає у використанні в якості палива супутнього газу, який на сьогоднішній день утилізовується і забруднює навколишнє середовище Бориславського регіону. Меморандум був підписаний міським головою Борислава Львівської області Ігорем Яворським, Головою наглядової ради ТДВ «Первоймайськдизельмаш» Михайлом Юдіним та Президентом Energy Club Андрієм Кострицею.

В офісі «Антіки» відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Energy Club, «Первомайськдизельмаш» та міською радою м. Борислава

29 листопада 2019 року в офісі юридичної фірми «Антіка» був підписаний трьохсторонній меморандум між Energy Club, ТДВ «Первомайськдизельмаш» та міською радою Борислава Львівської області. Співпраця має на меті вдосконалення регіональної енергосистеми шляхом використання газу попутного видобутку для одночасного виробництва електричної та теплової енергії.

Предметом підписаного Меморандуму є впровадження високоефективного обладнання – когенераційних установок (КГУ) на базі газових двигун-генераторів виробництва ТДВ «Первомайськдизельмаш», які будуть працювати на супутньому, нафтовому вакуумному відбензиненому газу в місті Бориславі Львівської області.

Проект дозволить вирішити дві регіональні задачі. Одна з них економічна, що полягає в одержанні комунальним підприємством буквальної енергонезалежності та високоекономічних показників: низька собівартість електричної та теплової енергії, що може сприяти зменшенню тарифів на опалення; отримання додаткового доходу від реалізації надлишкової електричної енергії та збільшення робочих місць.

Екологічна ціль проекту полягає у використанні в якості палива супутнього газу, який на сьогоднішній день утилізовується і забруднює навколишнє середовище Бориславського регіону.

Меморандум був підписаний міським головою Борислава Львівської області Ігорем Яворським, Головою наглядової ради ТДВ «Первоймайськдизельмаш» Михайлом Юдіним та Президентом Energy Club Андрієм Кострицею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: