fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В контексті карантинних обмежень необхідно врахувати минулорічний досвід

02/ 04/ 2021
  Вчора, Київський міський голова Віталій Кличко інформував киян, що з 5 квітня у столиці не будуть працювати школи та дитячі садочки, а в громадському транспорті необхідно буде використовувати спеціальні перепустки. Безумовно, бізнес схвильований таким рішенням, однак, розуміє, що у ситуації, яка складається з коронавіусом, на жаль, іншого виходу немає. Водночас, наразі для роботи бізнесу критично важливо врахувати досвід минулорічного локдауну, аби мінімізувати втрати компаній ще й від дивних, нерівних, неконтрольованих та нелогічних регуляцій. Так, мова йде про перепустки, які минулого року, на жаль, видавались нерівномірно. Тому, цього разу варто передбачити достатню їх кількість, аби ті компанії, що дійсно їх потребують мали можливість їх отримати та забезпечувати нормальну роботу міста. Також бізнес має перестороги, що завдяки нелегальному ринку їх можуть отримувати не легальні підприємці, а ті, хто буде використовувати перепустки не за призначенням.  Тож для бізнесу важливим є надання чітких та простих правил і порядку отримання спеціальних пропусків, а, крім того, контроль їх легальності. Окрім цього, залишається багато питань щодо того, які саме підприємства буде віднесено до критичної інфраструктури. В даному контексті варто розуміти весь ланцюг бізнесів, що забезпечують роботу критичної інфраструктури. До прикладу,  для ритейлу важливою є робота складів, охорони, клінінгу, тощо. Тож необхідно стратегічно підходити до формування даного списку. Більше того, спільнота окремо звертається до органів місцевої влади, адже, якщо область потрапляє до червоної зони, саме вони можуть вводи додаткові обмеження. Однак, важливо, аби ці обмеження були логічними та реалістичними, адже випадки дивних регуляцій вже мають місце. Так, наприклад, в Житомирські області, в місті Новоград-Волинський, відповідно до прийнятих обмежень на час карантину закритими мають бути навіть продуктові магазини. Сподіваємось, це є лише дивним збігом обставин і таких ситуацій більше не буде. Після річного локдауну запасу міцності у бізнесу стає все менше. Тож важливо, аби влада не намагалась ще більше ускладнювати ситуацію своїми рішеннями, а враховувала попередній досвід та пропозиції бізнесу, адже лише працюючи спільно країна може вистояти.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Вчора, Київський міський голова Віталій Кличко інформував киян, що з 5 квітня у столиці не будуть працювати школи та дитячі садочки, а в громадському транспорті необхідно буде використовувати спеціальні перепустки. Безумовно, бізнес схвильований таким рішенням, однак, розуміє, що у ситуації, яка складається з коронавіусом, на жаль, іншого виходу немає.

Водночас, наразі для роботи бізнесу критично важливо врахувати досвід минулорічного локдауну, аби мінімізувати втрати компаній ще й від дивних, нерівних, неконтрольованих та нелогічних регуляцій.

Так, мова йде про перепустки, які минулого року, на жаль, видавались нерівномірно. Тому, цього разу варто передбачити достатню їх кількість, аби ті компанії, що дійсно їх потребують мали можливість їх отримати та забезпечувати нормальну роботу міста. Також бізнес має перестороги, що завдяки нелегальному ринку їх можуть отримувати не легальні підприємці, а ті, хто буде використовувати перепустки не за призначенням. 

Тож для бізнесу важливим є надання чітких та простих правил і порядку отримання спеціальних пропусків, а, крім того, контроль їх легальності.

Окрім цього, залишається багато питань щодо того, які саме підприємства буде віднесено до критичної інфраструктури. В даному контексті варто розуміти весь ланцюг бізнесів, що забезпечують роботу критичної інфраструктури. До прикладу,  для ритейлу важливою є робота складів, охорони, клінінгу, тощо. Тож необхідно стратегічно підходити до формування даного списку.

Більше того, спільнота окремо звертається до органів місцевої влади, адже, якщо область потрапляє до червоної зони, саме вони можуть вводи додаткові обмеження. Однак, важливо, аби ці обмеження були логічними та реалістичними, адже випадки дивних регуляцій вже мають місце. Так, наприклад, в Житомирські області, в місті Новоград-Волинський, відповідно до прийнятих обмежень на час карантину закритими мають бути навіть продуктові магазини. Сподіваємось, це є лише дивним збігом обставин і таких ситуацій більше не буде.

Після річного локдауну запасу міцності у бізнесу стає все менше. Тож важливо, аби влада не намагалась ще більше ускладнювати ситуацію своїми рішеннями, а враховувала попередній досвід та пропозиції бізнесу, адже лише працюючи спільно країна може вистояти.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: