fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В BDO в Україні на посаду Партнера з аудиту призначена Лілія Черниш

13/ 03/ 2021
  Раді вітати шановну Лілію Черниш, з призначенням на посаду Партнера з аудиту в BDO in Ukraine. Лілія має багатий досвід роботи, як в аудиті, так і на стороні клієнтів. Керувала проєктами з аудиту, огляду таузгодження процедур щодо фінансової звітності, складеної відповідно до МСФЗ, Національних стандартів бухгалтерського обліку України та облікової політики групи. Лілія спеціалізується на наданні аудиторських послуг компаніям, які перебувають у приватній або державній формі власності і функціонують у таких галузях: нафтогазова, вітроенергетика, торгові морські порти, роздрібна торгівля, готельний бізнес, видобувна й будівельна промисловість, сільське господарство і виробництво напоїв, нерухомість тощо. Кар’єрний шлях Лілії Черниш у сфері фінансів розпочався з успішного закінчення Дніпропетровського державного університету за спеціальністю фінанси та кредит. Її високий професійний рівень підтверджений успішною здачею всіх іспитів АССА та отриманням диплома ACCA Member у 2020му році. Також Лілія внесена до реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності України. До аудиторської команди BDO in Ukraine Лілії Черниш приєдналася у 2002 році. Спочатку в компанії обіймала посаду помічника аудитора, незабаром була прийнята в почесні ряди провідних аудиторів компанії, а згодом стала менеджером з аудиту BDO в Україні. Лілія успішно працювала на проєктах для таких великих клієнтів, як ТОВ «Валюрек-Никотьюб», ГК «Аустинтер», ТОВ «Єва-Руш», ТОВ «Варус», ТОВ БК «Ольвія», ПАТ ЕК «Одесаобленерго», ПА ЕК «Херсонобленерго, ГК «Орельська», ГК «Надежда», ТОВ «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна», «Полтавська птахофабрика», «Українське зерно» тощо. Сьогодні Лілія — визнаний фахівець, як серед клієнтів, так і серед аудиторської спільноти. Її робота неодноразово була високо відзначена керівниками, колегами та клієнтами. На початку березня 2021 висока якість роботи зробила її Партнером з аудиту БДО в Україні. Таке серйозне призначення свідчить про високий ступінь довіри і визнання управлінського таланту, величезного потенціалу, працьовитості, цілеспрямованості Лілії. Ось так Лілія коментує своє призначення: «Я дуже вдячна всій команді BDO за таку високу оцінку моєї праці. Це призначення я розцінюю як довіру з боку керівництва й водночас усвідомлюю, що це висока відповідальність. Тому маю намір докласти максимум зусиль для подальшого зміцнення команди аудиторів BDO в Україні. Дякую всьому колективу за підтримку, вітання й теплі побажання!» Під керівництво Лілії Черниш переходить команда професійних фахівців. Впевнені, що багатий досвід і професіоналізм, глибокі знання й управлінські навички сприятимуть розвитку компанії та допоможуть успішно впорається із завданнями аудиторського Партнера. Щиро вітаємо з призначення та бажаємо подальших успіхів і наснаги!

Раді вітати шановну Лілію Черниш, з призначенням на посаду Партнера з аудиту в BDO in Ukraine.

Лілія має багатий досвід роботи, як в аудиті, так і на стороні клієнтів. Керувала проєктами з аудиту, огляду таузгодження процедур щодо фінансової звітності, складеної відповідно до МСФЗ, Національних стандартів бухгалтерського обліку України та облікової політики групи. Лілія спеціалізується на наданні аудиторських послуг компаніям, які перебувають у приватній або державній формі власності і функціонують у таких галузях: нафтогазова, вітроенергетика, торгові морські порти, роздрібна торгівля, готельний бізнес, видобувна й будівельна промисловість, сільське господарство і виробництво напоїв, нерухомість тощо.

Кар’єрний шлях Лілії Черниш у сфері фінансів розпочався з успішного закінчення Дніпропетровського державного університету за спеціальністю фінанси та кредит. Її високий професійний рівень підтверджений успішною здачею всіх іспитів АССА та отриманням диплома ACCA Member у 2020му році. Також Лілія внесена до реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності України.

До аудиторської команди BDO in Ukraine Лілії Черниш приєдналася у 2002 році. Спочатку в компанії обіймала посаду помічника аудитора, незабаром була прийнята в почесні ряди провідних аудиторів компанії, а згодом стала менеджером з аудиту BDO в Україні. Лілія успішно працювала на проєктах для таких великих клієнтів, як ТОВ «Валюрек-Никотьюб», ГК «Аустинтер», ТОВ «Єва-Руш», ТОВ «Варус», ТОВ БК «Ольвія», ПАТ ЕК «Одесаобленерго», ПА ЕК «Херсонобленерго, ГК «Орельська», ГК «Надежда», ТОВ «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна», «Полтавська птахофабрика», «Українське зерно» тощо.

Сьогодні Лілія — визнаний фахівець, як серед клієнтів, так і серед аудиторської спільноти. Її робота неодноразово була високо відзначена керівниками, колегами та клієнтами. На початку березня 2021 висока якість роботи зробила її Партнером з аудиту БДО в Україні. Таке серйозне призначення свідчить про високий ступінь довіри і визнання управлінського таланту, величезного потенціалу, працьовитості, цілеспрямованості Лілії.

Ось так Лілія коментує своє призначення: «Я дуже вдячна всій команді BDO за таку високу оцінку моєї праці. Це призначення я розцінюю як довіру з боку керівництва й водночас усвідомлюю, що це висока відповідальність. Тому маю намір докласти максимум зусиль для подальшого зміцнення команди аудиторів BDO в Україні. Дякую всьому колективу за підтримку, вітання й теплі побажання!»

Під керівництво Лілії Черниш переходить команда професійних фахівців. Впевнені, що багатий досвід і професіоналізм, глибокі знання й управлінські навички сприятимуть розвитку компанії та допоможуть успішно впорається із завданнями аудиторського Партнера.

Щиро вітаємо з призначення та бажаємо подальших успіхів і наснаги!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: