fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Увага! Нова форма Звіту з пpаці (1ПВ)

02/ 04/ 2020
  Юлія Щербак. Податковий експерт Accountor Ukraine Accountor інформує, що з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики праці й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації Державна служба статистики України наказом від 31.07.2019 р. № 259 затвердила нову форму Звіту із праці(ф. № 1-ПВ квартальна). Даний наказ вступив у дію  з 1.02.2020 року. У зв’язку з цим, за перший квартал 2020 року юридичним особам та їх відокремленим підрозділам необхідно подавати 1-ПВ вже за оновленою формою. Оновлена форма звіту містить, зокрема, нові вимоги до заповнення показників розділу ІV Розподіл штатних працівників за розмірами заробітної плати. Так, встановлено нові межі для  розподілу кількості працівників, залежно від розмірів нарахованої їм заробітної плати. Окрім того у нову форму звіту додали Розділ VІI Витрати на утримання робочої сили, що не входять до складу фонду оплати праці за 2019 р. У даному розділі підприємству необхідно буде розкривати інформацію про: витрати підприємства на утримання робочої сили, крім тих, які враховані у фонді оплати праці; витрати підприємства на соціальне забезпечення його працівників; витрати підприємства на культурно-побутове обслуговування працівників; витрати підприємства на забезпечення працівників житлом; витрати підприємства на професійне навчання; інші витрати на робочу силу; середньооблікову кількість штатних працівників підприємства. Звертаємо Вашу увагу, що Звіт з праці як і раніше необхідно подати юридичним особам, та їх відокремленим підрозділам до органу держстатистики за місцем здійснення діяльності не пізніше 7-го числа місяця після звітного періоду.

Юлія Щербак

Податковий експерт Accountor Ukraine

Accountor інформує, що з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики праці й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації Державна служба статистики України наказом від 31.07.2019 р. № 259 затвердила нову форму “Звіту із праці”(ф. № 1-ПВ квартальна). Даний наказ вступив у дію  з 1.02.2020 року. У зв’язку з цим, за перший квартал 2020 року юридичним особам та їх відокремленим підрозділам необхідно подавати 1-ПВ вже за оновленою формою.

Оновлена форма звіту містить, зокрема, нові вимоги до заповнення показників розділу ІV “Розподіл штатних працівників за розмірами заробітної плати”. Так, встановлено нові межі для  розподілу кількості працівників, залежно від розмірів нарахованої їм заробітної плати.

Окрім того у нову форму звіту додали Розділ VІI “Витрати на утримання робочої сили, що не входять до складу фонду оплати праці за 2019 р.” У даному розділі підприємству необхідно буде розкривати інформацію про:

  • витрати підприємства на утримання робочої сили, крім тих, які враховані у фонді оплати праці;
  • витрати підприємства на соціальне забезпечення його працівників;
  • витрати підприємства на культурно-побутове обслуговування працівників;
  • витрати підприємства на забезпечення працівників житлом;
  • витрати підприємства на професійне навчання;
  • інші витрати на робочу силу;
  • середньооблікову кількість штатних працівників підприємства.

Звертаємо Вашу увагу, що Звіт з праці як і раніше необхідно подати юридичним особам, та їх відокремленим підрозділам до органу держстатистики за місцем здійснення діяльності не пізніше 7-го числа місяця після звітного періоду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: