fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Усе буде Іспанія: сонце, пляжі, розваги — зі SkyUp вже у серпні

29/ 07/ 2021
  Іспанії присвячено чимало пісень, книжок і фільмів. Життєрадісність, яскравий колорит, ексцентричність, харизма у поєднанні з чудовою природою, сучасними красивими містами і давніми традиціями вартують уваги тих, хто скучив за новими враженнями і пригодами. Розпочинаємо польотну програму у серпні. Плануємо літати з Києва у Барселону, Аліканте і на Тенеріфе. Квитки вже доступні на skyup.aero. Київ — Тенеріфе — Київ Стартуємо 20 серпня, рейси — по пятницях. Київ — Барселона — Київ Стартуємо 21 серпня, рейси — щосереди та щосуботи. Київ — Аліканте — Київ Стартуємо 22 серпня, рейси — по четвергах і неділях. Відпочинок в Іспанії — це танці фламенко, райські куточки, що омиваються водами океану і морів, смачна кухня і освіжаюча сангрія, цікаві прогулянки і шопінг. Що б ви не вибрали, налаштовуйтеся багато сміятися і радіти всьому навкруги — встояти перед життєрадісністю іспанців практично неможливо. Умови вїзду в Іспанію станом на 29.07.21 З 27 липня українці можуть вільно вїжджати до країни, без надання довідок про вакцинацію або негативних тестів на Covid-19. Єдина умова — спеціальна анкета, заповнена завчасно, до вильоту, на порталі МОЗ Іспанії або в додатку SpTH (Google Play, App Store). Отриманий після заповнення QR-код може перевірятися перед посадкою на рейс.   Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту на офіційних інтернет-ресурсах обраної країни чи на вебресурсі «Поради подорожуючим від Консульської служби України». Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Іспанії присвячено чимало пісень, книжок і фільмів. Життєрадісність, яскравий колорит, ексцентричність, харизма у поєднанні з чудовою природою, сучасними красивими містами і давніми традиціями вартують уваги тих, хто скучив за новими враженнями і пригодами. Розпочинаємо польотну програму у серпні. Плануємо літати з Києва у Барселону, Аліканте і на Тенеріфе.

Квитки вже доступні на skyup.aero.

Київ — Тенеріфе — Київ

Стартуємо 20 серпня, рейси — по п’ятницях.

Київ — Барселона — Київ

Стартуємо 21 серпня, рейси — щосереди та щосуботи.

Київ — Аліканте — Київ

Стартуємо 22 серпня, рейси — по четвергах і неділях.

Відпочинок в Іспанії — це танці фламенко, райські куточки, що омиваються водами океану і морів, смачна кухня і освіжаюча сангрія, цікаві прогулянки і шопінг. Що б ви не вибрали, налаштовуйтеся багато сміятися і радіти всьому навкруги — встояти перед життєрадісністю іспанців практично неможливо.

Умови в’їзду в Іспанію станом на 29.07.21

З 27 липня українці можуть вільно в’їжджати до країни, без надання довідок про вакцинацію або негативних тестів на Covid-19. Єдина умова — спеціальна анкета, заповнена завчасно, до вильоту, на порталі МОЗ Іспанії або в додатку SpTH (Google Play, App Store). Отриманий після заповнення QR-код може перевірятися перед посадкою на рейс.  

Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту на офіційних інтернет-ресурсах обраної країни чи на вебресурсі «Поради подорожуючим від Консульської служби України». Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: