fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Уряд затвердив порядок визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Росії

04/ 04/ 2022
  20 березня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову №326 Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації. Затверджений Порядок передбачає: напрями визначення шкоди та збитків, їх основні показники органи державної влади, уповноважені на затвердження та погодження методик визначення шкоди та обсягу соціальних виплат органи державної влади, відповідальні за визначення шкоди та збитків за відповідним напрямом Визначення шкоди та збитків внаслідок збройної агресії росії здійснюється за методиками, розробленими та затвердженими окремо за такими напрямами: Перелік основних показників, які оцінюються для визначення шкоди та збитків внаслідок збройної агресії росії, наведений в Постанові окремо для кожного із напрямів та може бути доповнений у відповідних методиках. Строк для розроблення та затвердження відповідних методик становить 6 місяців. Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до радника Астерс Анжеліки Лівіцької та юриста Вікторії Курус.

20 березня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову №326 “Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації”.

Затверджений Порядок передбачає:

  • напрями визначення шкоди та збитків, їх основні показники
  • органи державної влади, уповноважені на затвердження та погодження методик визначення шкоди та обсягу соціальних виплат
  • органи державної влади, відповідальні за визначення шкоди та збитків за відповідним напрямом

Визначення шкоди та збитків внаслідок збройної агресії росії здійснюється за методиками, розробленими та затвердженими окремо за такими напрямами:

Перелік основних показників, які оцінюються для визначення шкоди та збитків внаслідок збройної агресії росії, наведений в Постанові окремо для кожного із напрямів та може бути доповнений у відповідних методиках.

Строк для розроблення та затвердження відповідних методик становить 6 місяців.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до радника Астерс Анжеліки Лівіцької та юриста Вікторії Курус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: