fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Уряд України запроваджує інтегровану систему електронної ідентифікації

02/ 07/ 2019
  19 червня 2019 року Кабінет Міністрів України видав постанову про затвердження Положення про інтегровану систему електронної ідентифікації (надалі – Система електронної ідентифікації), розроблену Державним агентством з питань електронного урядування. Запровадження електронної ідентифікації розглядається як одна з основних передумов для ефективної цифрової економіки. Відтепер до Системи електронної ідентифікації можуть підключатися юридичні особи усіх форм власності для надання своїм користувачам можливості автентифікації для отримання ними доступу до державних або приватних інформаційно-телекомунікаційних систем. Головним завданням Системи електронної ідентифікації є забезпечення сумісності різних засобів та схем електронної ідентифікації, що існують в Україні. Положення також передбачає можливість транскордонної ідентифікації, тобто електронної ідентифікації осіб, які знаходяться за межами України. Це положення імплементує окремі норми Закону України Про електронні довірчі послуги, яким запроваджено поняття електронної ідентифікації в Україні. За наявною інформацією, очікується, що до кінця цього року Кабінет Міністрів України також затвердить схеми електронної ідентифікації з низьким, середнім та високим рівнем довіри до засобів електронної ідентифікації. Додаткова інформація Такі ПОВІДОМЛЕННЯ видаються для інформування клієнтів Бейкер Макензі” та інших зацікавлених осіб про розвиток законодавства, що може вплинути на них чи іншим чином їх зацікавити. Вищевикладені коментарі не є юридичною порадою чи позицією та не мають розглядатися як такі, що замінюють окрему пораду у конкретній справі. Контакти Максим Глотов, юрист Baker McKenzie

19 червня 2019 року Кабінет Міністрів України видав постанову про затвердження Положення про інтегровану систему електронної ідентифікації (надалі – “Система електронної ідентифікації“), розроблену Державним агентством з питань електронного урядування. Запровадження електронної ідентифікації розглядається як одна з основних передумов для ефективної цифрової економіки.

Відтепер до Системи електронної ідентифікації можуть підключатися юридичні особи усіх форм власності для надання своїм користувачам можливості автентифікації для отримання ними доступу до державних або приватних інформаційно-телекомунікаційних систем. Головним завданням Системи електронної ідентифікації є забезпечення сумісності різних засобів та схем електронної ідентифікації, що існують в Україні. Положення також передбачає можливість транскордонної ідентифікації, тобто електронної ідентифікації осіб, які знаходяться за межами України.

Це положення імплементує окремі норми Закону України “Про електронні довірчі послуги”, яким запроваджено поняття електронної ідентифікації в Україні. За наявною інформацією, очікується, що до кінця цього року Кабінет Міністрів України також затвердить схеми електронної ідентифікації з низьким, середнім та високим рівнем довіри до засобів електронної ідентифікації.

Додаткова інформація

Такі ПОВІДОМЛЕННЯ видаються для інформування клієнтів “Бейкер Макензі” та інших зацікавлених осіб про розвиток законодавства, що може вплинути на них чи іншим чином їх зацікавити. Вищевикладені коментарі не є юридичною порадою чи позицією та не мають розглядатися як такі, що замінюють окрему пораду у конкретній справі.

Контакти

Максим Глотов, юрист Baker McKenzie

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: