fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Уперше в Україні лобісти почали працювати з бізнесом за новим законом

04/ 06/ 2024
  Юридична компанія ADER HABER Law Firm презентувала спеціальний контракт для бізнесу PROTECTED BY ADER HABER LOBBYISTS, тим самим розпочала роботу за новим законом про лобізм, який набрав чинності 14 березня поточного року. Першим контракт щодо захисту бізнесу ADER HABER Law Firm отримав співзасновник агропромхолдингу Astarta-Kyiv Віктор Іванчик під час церемонії нагородження премії від видання NV Люди десятиліття (2014−2024). За словами керуючого партнера ADER HABER Law Firm Юрія Петренка, вручення контракту Astarta-Kyiv - це вклад у розвиток та підтримку аграрного сектору України у військовий час: Наш контракт гарантує надання на безоплатній основі протягом 2024 року певної кількості годин лобістських послуг з будь-якого питання, вирішення якого у професійній компетенції юристів практики GR ADER HABER. Тож, від сьогодні ми на захисті інтересів агропромхолдингу Astarta-Kyiv. Готові лобіювати ініціативи, законопроекти, регуляторні зміни та допомагати у вирішенні всіх правових проблем, щоб сільське господарство України мало майбутнє.

Юридична компанія ADER HABER Law Firm презентувала спеціальний контракт для бізнесу “PROTECTED BY ADER HABER LOBBYISTS”, тим самим розпочала роботу за новим законом про лобізм, який набрав чинності 14 березня поточного року.

Першим контракт щодо захисту бізнесу ADER HABER Law Firm отримав співзасновник агропромхолдингу Astarta-Kyiv Віктор Іванчик під час церемонії нагородження премії від видання NV “Люди десятиліття” (2014−2024).

За словами керуючого партнера ADER HABER Law Firm Юрія Петренка, вручення контракту Astarta-Kyiv – це вклад у розвиток та підтримку аграрного сектору України у військовий час:

“Наш контракт гарантує надання на безоплатній основі протягом 2024 року певної кількості годин лобістських послуг з будь-якого питання, вирішення якого у професійній компетенції юристів практики GR ADER HABER. Тож, від сьогодні ми на захисті інтересів агропромхолдингу Astarta-Kyiv. Готові лобіювати ініціативи, законопроекти, регуляторні зміни та допомагати у вирішенні всіх правових проблем, щоб сільське господарство України мало майбутнє”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: