fbpx

Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub

27/ 09/ 2019
    Багато хто з нас задається питанням, чи можливо жити в кайф і одночасно бути успішним. Відповідь Ваче Давтян – впевнене «так». А ще можна і потрібно впроваджувати корисні звички, мати «золоту годину» і викидати зайві справи. Як саме, дізнались гості MeetUp Hub проекту Unlimit Ukraine by the EBA, який відбувся 26 вересня. На додачу, відкрили для себе безліч лайф-хаків з тайм-менеджменту, фізичного та ментального здоров’я, відновлювання енергії і медитації. Ми щиро дякуємо нашим партнерам: ЦеХАБ Київ, Leaderway, Coca-Cola Ukraine, Carlsberg Ukraine та 2Amovers. Особлива подяка головному партнеру заходу FONDY - Универсальная Платежная Платформа – глобальній fintech платформі прийому платежів, яка активно підтримує розвиток малого бізнесу в Україні. Головний партнер Партнери      
01/

 

Багато хто з нас задається питанням, чи можливо жити в кайф і одночасно бути успішним. Відповідь Ваче Давтян – впевнене «так». А ще можна і потрібно впроваджувати корисні звички, мати «золоту годину» і викидати зайві справи. Як саме, дізнались гості MeetUp Hub проекту Unlimit Ukraine by the EBA, який відбувся 26 вересня. На додачу, відкрили для себе безліч лайф-хаків з тайм-менеджменту, фізичного та ментального здоров’я, відновлювання енергії і медитації.

Ми щиро дякуємо нашим партнерам: ЦеХАБ Київ, Leaderway, Coca-Cola Ukraine, Carlsberg Ukraine та 2Amovers.

Особлива подяка головному партнеру заходу FONDY – Универсальная Платежная Платформа – глобальній fintech платформі прийому платежів, яка активно підтримує розвиток малого бізнесу в Україні.

Головний партнер

Партнери

     

Спікери

1 / 2
Ваче Давтян
Підприємець з 26-річним досвідом, хранитель щастя і лідер компаній «Промкабель Електрика», «Пан Електро», засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства «LеaderWay»
Олена Еро
Координатор проекту Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації
Ваче Давтян
Олена Еро

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: