fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Univest став членом Асоціації українських виробників “Морозиво і заморожені продукти”

22/ 01/ 2024
  🍦Ділимось з Вами новиною, що з 2024 року Univest став членом  Асоціації українських виробників Морозиво і заморожені продукти, яка включає в собі 36 організацій. 🍨 На сьогодні ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» є найбільшим виробником картонного пакування для морозива та заморожених продуктів на території України. Про співпрацю із виробниками морозива розповідає Роман  Сліпченко, провідний менеджер зі збуту. 💬 — Для нас це висока відповідальність, що несе за собою потребу бути завжди в тренді, бути гнучкими та надавати нашим клієнтам сервіс, який відповідатиме репутації нашої компанії як лідера ринку. Завдяки цьому ми з гордістю можемо сказати, що нам довіряють виробники морозива України, яким потрібна якісна та безпечна продукція, яка виготовлена в найкоротші терміни та відповідає всім вимогам харчової безпеки. Ми бачимо, що за останній час потреба в пакуванні для морозива у картонні відра зростає. Дана упаковка існує у двох варіаціях обєму: 500 мл та 1000 мл. Найбільшою популярністю в Українського споживача користується відро ємністю 1000 мл. 📈👍🏻Попит на дане пакування у 2023 році у порівнянні з 2022 роком виріс на 178% і з інформації від виробників у 2024 році очікується збільшення потреби на дане пакування  орієнтовно на 20-30%, таке прогнозування зростання попиту можливе за сприятливих погодних умов, які мають прямий вплив на його формування. Це не дивно, тому що такий вид упаковки вважається найбільш зручним для використання та зберігання самого продукту. 🌏 Маючи успішний досвід роботи виробництва пакування для розвісного морозива та враховуючи зацікавленість Європейських виробників в співпраці з Українськими виробниками, плануємо в найближчий час виходити на ринок Європи та пропонувати виробникам відро для морозива найвищого гатунку, яке виготовлене з безпечних матеріалів та відповідає всім вимогам харчової безпеки. 📩 Якщо Вас зацікавив даний вид пакування та потрібна консультація менеджера, звертайтесь за номером телефону: +380 (67) 246 36 97 (Роман) або електронною поштою: [email protected]

🍦Ділимось з Вами новиною, що з 2024 року Univest став членом  Асоціації українських виробників “Морозиво і заморожені продукти”, яка включає в собі 36 організацій.

🍨 На сьогодні ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» є найбільшим виробником картонного пакування для морозива та заморожених продуктів на території України. Про співпрацю із виробниками морозива розповідає Роман  Сліпченко, провідний менеджер зі збуту.

💬 — Для нас це висока відповідальність, що несе за собою потребу бути завжди в тренді, бути гнучкими та надавати нашим клієнтам сервіс, який відповідатиме репутації нашої компанії як лідера ринку.

Завдяки цьому ми з гордістю можемо сказати, що нам довіряють виробники морозива України, яким потрібна якісна та безпечна продукція, яка виготовлена в найкоротші терміни та відповідає всім вимогам харчової безпеки.

Ми бачимо, що за останній час потреба в пакуванні для морозива у картонні відра зростає. Дана упаковка існує у двох варіаціях об’єму: 500 мл та 1000 мл. Найбільшою популярністю в Українського споживача користується відро ємністю 1000 мл.

📈👍🏻Попит на дане пакування у 2023 році у порівнянні з 2022 роком виріс на 178% і з інформації від виробників у 2024 році очікується збільшення потреби на дане пакування  орієнтовно на 20-30%, таке прогнозування зростання попиту можливе за сприятливих погодних умов, які мають прямий вплив на його формування.

Це не дивно, тому що такий вид упаковки вважається найбільш зручним для використання та зберігання самого продукту.

🌏 Маючи успішний досвід роботи виробництва пакування для розвісного морозива та враховуючи зацікавленість Європейських виробників в співпраці з Українськими виробниками, плануємо в найближчий час виходити на ринок Європи та пропонувати виробникам відро для морозива найвищого гатунку, яке виготовлене з безпечних матеріалів та відповідає всім вимогам харчової безпеки.

📩 Якщо Вас зацікавив даний вид пакування та потрібна консультація менеджера, звертайтесь за номером телефону: +380 (67) 246 36 97 (Роман) або електронною поштою: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: