fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Univest – офіційно член Лондонської торгово-промислової палати

21/ 09/ 2023
  Univest – офіційно член Лондонської торгово-промислової палати (London Chamber of Commerce & Industry)! 🇺🇦🇬🇧 Метою такої співпраці міжнародного рівня є налагодження прямих ділових зв’язків між членами Палати та підтримка українського бізнесу в умовах воєнного стану. Лондонський Сіті – міжнародний фінансовий центр у світі, що генерує 20% ВВП Сполученого Королівства. Він пропонує доступ до глобальних ринків та налічує близько 24 000 малих й середніх підприємств Співпраця з бізнес-спільнотою британської столиці дуже важлива для ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» як одного із найбільших підприємств Київської області. Адже майбутні спільні проекти неодмінно сприятимуть подальшому експорту підприємства зокрема та розвитку економіки вільної України в цілому.

Univest – офіційно член Лондонської торгово-промислової палати (London Chamber of Commerce & Industry)! 🇺🇦🇬🇧

Метою такої співпраці міжнародного рівня є налагодження прямих ділових зв’язків між членами Палати та підтримка українського бізнесу в умовах воєнного стану.

Лондонський Сіті – міжнародний фінансовий центр у світі, що генерує 20% ВВП Сполученого Королівства. Він пропонує доступ до глобальних ринків та налічує близько 24 000 малих й середніх підприємств

Співпраця з бізнес-спільнотою британської столиці дуже важлива для ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» як одного із найбільших підприємств Київської області. Адже майбутні спільні проекти неодмінно сприятимуть подальшому експорту підприємства зокрема та розвитку економіки вільної України в цілому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: