fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Univest – член Німецько-Української промислово-торговельної Палати

05/ 01/ 2024
  Горді повідомити, що відтепер Univest – член Німецько-Української промислово-торговельної Палати! 🇩🇪 AHK Ukraine є частиною всесвітньої мережі німецьких зовнішньоторговельних палат (AHK), які налічують 140 офісів у 92 країнах світу. Організація була заснована в Києві у 2016 році і її діяльність спрямована на  розвиток міжнародного бізнесу та двосторонній економічній обмін. ✅ Нам як експертам у виробництві пакувальних рішень для фуд-індустрії вихід на таку платформу розширює можливість для представництва інтересів бізнесу, допомагає налагодити широку мережу контактів, акселерувати вихід на європейський ринок. 🖇️ Впевнені, що якісна  співпраця з німецькими бізнес-асоціаціями забезпечить подальший звязок зовнішньоторговельних палат із українською промисловістю та ринком Європи!

Горді повідомити, що відтепер Univest – член Німецько-Української промислово-торговельної Палати!

🇩🇪 AHK Ukraine є частиною всесвітньої мережі німецьких зовнішньоторговельних палат (AHK), які налічують 140 офісів у 92 країнах світу. Організація була заснована в Києві у 2016 році і її діяльність спрямована на  розвиток міжнародного бізнесу та двосторонній економічній обмін.

✅ Нам як експертам у виробництві пакувальних рішень для фуд-індустрії вихід на таку платформу розширює можливість для представництва інтересів бізнесу, допомагає налагодити широку мережу контактів, акселерувати вихід на європейський ринок.

🖇️ Впевнені, що якісна  співпраця з німецькими бізнес-асоціаціями забезпечить подальший зв’язок зовнішньоторговельних палат із українською промисловістю та ринком Європи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: